Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada: „Proszę się zająć sobą. Nie potrzebuję wsparcia”

Aktorka zareagowała na komentarze internautów

Olga Figaszewska 1 marca 2022 11:11
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się w ogniu krytyki. Internauci zostawiają pełne złości komentarze pod zdjęciami aktorki. Gwiazda odpowiedziała na nieuprzejme wpisy. „Nie potrzebuję współczucia”, zaznaczyła.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada na komentarze

Gwiazda serialu Klan niedawno po raz drugi została babcią. Na swiecie pojawił się synek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Wkrótce po narodzinach małego Vincenta w sieci zaroiło się od komentarzy sugerujących, że para nie jest już razem, a ich związek przeszedł do historii. Joanna Opozda wraz z synkiem opuszczała szpital w towarzystwie mamy. Z kolei media spekulują, że Antoni Królikowski ma być już w nowym związku.

Kilka dni temu aktor napisał: „W piątek po raz pierwszy raz zobaczyłem Naszego synka😍 Vincent jest cudem, jest przepiękny, jest kochany!❤️🐰 To był ważny, ale trudny weekend. Do tego, dziś 27.02 druga rocznica śmierci Taty. Krąg życia w rodzinie Królikowskich trwa nieprzerwanie… Wierzę, że ojciec patrzy na nas z góry i wiem, że czule się do Nas uśmiecha… Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni ale apeluje - proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś Wam opowiem coś o sobie bo mam wrażenie że muszę, a tymczasem wybaczcie ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer. Liczy sie życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju”. Internauci byli źli i rozczarowani postawą aktora. Na profilu Antoniego Królikowskiego pojawiło się wiele komentarzy, w których wyrażali swoje emocje.

Zobacz też: Antoni Królikowski opublikował pierwsze zdjęcie z synkiem. Aktor odniósł się do plotek

Część z nich znalazła się także pod ostatnimi wpisami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Gwiazda serialu Klan zamieściła niedawno wspólną fotografię z synami, opatrzoną podpisem: „Żyj pięknie! Buduj dobro. Bądź szczęśliwy”.

Pod kadrem rozgorzała dyskusja na temat zachowania najstarszej pociechy aktorki. „Ma pani syna nieogarniętego życiowo”, „No buduje dobro, jak się patrzy. Współczuję pani”, pisano. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zareagowała wówczas, odpowiadając: „Proszę się zająć sobą. Nie potrzebuję wsparcia”. Po pewnym czasie komentarze zostały usunięte, a możliwość dodawania nowych – zablokowana. 

Pod innymi zdjęciami, część internautów stanęła w obronie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. 

„Opanujcie się. Pani Małgorzaty syn jest dorosły (mimo że zachowuje się jak dziecko), i to jego sprawa, a nie jej”, „Dajcie spokój. Pani Małgorzat nie jest swoim synem. Wychowała go najlepiej jak umiała. To dorosły facet który sam podejmuje decyzje. Dziwi was ze stoi za swoim dzieckiem? Łatwo się ocenia nie swoje życie”, „Niech się każdy zajmie swoim życiem”, czytamy.  

Sprawdź też: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Małgorzata i Paweł Królikowscy byli razem ponad 30 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z  synami w sesji VIVY!, 2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.