Anna Starmach, VIVA!
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Starmach wraca do pracy zaledwie miesiąc po porodzie!

Niedawno po raz pierwszy została mamą...

Weronika Kostyra 30 listopada 2018 10:11
Anna Starmach, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Zaledwie miesiąc temu Anna Starmach przywitała na świecie pierwsze dziecko. Dziewczynka otrzymała imię Jagienka. Szczęśliwa mama cieszy się pierwszymi chwilami z córeczką i dzieli się z fanami uroczymi zdjęciami, między innymi z pierwszego spaceru. Wzorem wielu gwiazd jurorka programu MasterChef nie zdecydowała się jednak na pełnowymiarowy urlop macierzyński i postanowiła szybko wrócić do pracy.

Anna Starmach wraca do pracy po urlopie macierzyńskim?

Lada dzień Anna Starmach wraca do pracy. Dołączy do reszty jurorów na planie kolejnej edycji programu MasterChef Junior. „Ania już na początku grudnia zacznie kręcić z pozostałymi jurorami nowy sezon show. Jednak nie będzie obecna we wszystkich odcinkach. Dostała od stacji bardzo duże wsparcie, i czasami zamiast niej pojawi się ktoś w zastępstwie, by mogła być z córeczką. Magda Gessler z chęcią zgodziła się zastąpić Anię na kilka odcinków. Nie jest przecież tajemnicą, że przez te kilka lat stała się jej bardzo bliską osobą”, zdradziło źródło serwisu Fakt.pl. Fani z pewnością cieszą się, że zobaczą gwiazdę na ekranie w nowym sezonie, który znajdzie się w wiosennej ramówce stacji TVN.

Kilka tygodni temu bardzo szybko po porodzie wróciła także Anna Wendzikowska. Dziennikarce zajęło to zaledwie 6 dni. Spadła na nią wtedy fala krytyki. Rozpoczęła się też burzliwa dyskusja na temat tego, kiedy jest na to właściwy czas. Internautki zarzucały świeżo upieczonej mamie, że za bardzo skupia się na karierze i za szybko zostawia dziecko pod opieką innych osób, tracąc tym samy bezcenne pierwsze chwile malucha.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?