Dziennikarka wyglądała zachwycająco!

Rafał Kowalski 3 listopada 2018 13:55

Kilka dni temu Anna Wendzikowska urodziła swoje drugie dziecko. Córeczka, która otrzymała imię Antosia przyszła na świat w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Mama dziewczynki nie chciała się jednak szybko podzielić tą informacją i pierwsze zdjęcie z noworodkiem wstawiła dopiero 3 dni po porodzie.

Minęły kolejne trzy dni i Anna Wendzikowska wróciła do pracy po porodzie. Wczoraj widzowie znów mogli podziwiać ją w kąciku filmowym w Dzień dobry TVN. Tak szybkie opuszczenie domu po porodzie nie spodobało się wszystkim internautkom… „6 dni po porodzie trudno nazwać: determinacja? chęć zaistnienia? bijemy rekord? W udowadnianiu ,,bycia” w mediach!!!”, grzmiała w komentarzach jedna z pań. Pojawiło się jednak także mnóstwo głosów broniących dziennikarki „Ludzie, ogarnijcie swoje sprawy zamiast zajmować się tym, kto kiedy wraca do pracy! Albo wyłączcie internet. Widać, że zazdrościcie świetnego samopoczucia i wyglądu po porodzie”, czytamy na profilu Wendzikowskiej na Instagramie.

Według nas najważniejsze, że Ania Wendzikowska wygląda promiennie, ma dużo sił i… zaraz po powrocie ze studia telewizyjnego tuliła w ramionach malutką córeczkę. Jedno ze zdjęć, które dziennikarka wstawiła do siebie powinno uspokoić oburzonych. Zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się prawie tydzień po porodzie!  

1/6
Anna Wendzikowska
Copyright @VIPHOTO/East News
1/6

Anna Wendzikowska 6 dni po porodzie

2/6
Anna Wendzikowska
Copyright @VIPHOTO/East News
2/6

Dziennikarka wróciła już do pracy

3/6
Anna Wendzikowska
Copyright @VIPHOTO/East News
3/6

Gwiazda wybrała stylizację, która nie podkreślała jej kształtów

4/6
Anna Wendzikowska
Copyright @Instagram
4/6

Wendzikowska za to chętnie pokazywała nogi

5/6
Anna Wendzikowska z córką
Copyright @Instagram
5/6

A po powrocie do domu - zdjęcie z maleńką córką

6/6
Anna Wendzikowska z córką
Copyright @Instagram
6/6

Widać, że macierzyństwo Ani służy. I oby tak dalej!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.