Dziennikarka wyglądała zachwycająco!

Rafał Kowalski 3 listopada 2018 13:55

Kilka dni temu Anna Wendzikowska urodziła swoje drugie dziecko. Córeczka, która otrzymała imię Antosia przyszła na świat w jednym z najlepszych warszawskich szpitali. Mama dziewczynki nie chciała się jednak szybko podzielić tą informacją i pierwsze zdjęcie z noworodkiem wstawiła dopiero 3 dni po porodzie.

Minęły kolejne trzy dni i Anna Wendzikowska wróciła do pracy po porodzie. Wczoraj widzowie znów mogli podziwiać ją w kąciku filmowym w Dzień dobry TVN. Tak szybkie opuszczenie domu po porodzie nie spodobało się wszystkim internautkom… „6 dni po porodzie trudno nazwać: determinacja? chęć zaistnienia? bijemy rekord? W udowadnianiu ,,bycia” w mediach!!!”, grzmiała w komentarzach jedna z pań. Pojawiło się jednak także mnóstwo głosów broniących dziennikarki „Ludzie, ogarnijcie swoje sprawy zamiast zajmować się tym, kto kiedy wraca do pracy! Albo wyłączcie internet. Widać, że zazdrościcie świetnego samopoczucia i wyglądu po porodzie”, czytamy na profilu Wendzikowskiej na Instagramie.

Według nas najważniejsze, że Ania Wendzikowska wygląda promiennie, ma dużo sił i… zaraz po powrocie ze studia telewizyjnego tuliła w ramionach malutką córeczkę. Jedno ze zdjęć, które dziennikarka wstawiła do siebie powinno uspokoić oburzonych. Zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się prawie tydzień po porodzie!  

1/6
Anna Wendzikowska
Copyright @VIPHOTO/East News
1/6

Anna Wendzikowska 6 dni po porodzie

2/6
Anna Wendzikowska
Copyright @VIPHOTO/East News
2/6

Dziennikarka wróciła już do pracy

3/6
Anna Wendzikowska
Copyright @VIPHOTO/East News
3/6

Gwiazda wybrała stylizację, która nie podkreślała jej kształtów

4/6
Anna Wendzikowska
Copyright @Instagram
4/6

Wendzikowska za to chętnie pokazywała nogi

5/6
Anna Wendzikowska z córką
Copyright @Instagram
5/6

A po powrocie do domu - zdjęcie z maleńką córką

6/6
Anna Wendzikowska z córką
Copyright @Instagram
6/6

Widać, że macierzyństwo Ani służy. I oby tak dalej!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.