Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nasza Tońka już z nami”. Anna Wendzikowska pokazała córeczkę!

Dziewczynka jest urocza!

Monika Katarzyna Krupska 30 października 2018 22:45
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Pod koniec października Ania Wendzikowska po raz drugi została mamą! Dziennikarka przywitała na świecie drugą córeczkę. Jak informowały różne media dziewczynka przyszła na świat już kilka dni temu. Ale 37-latka zwlekała, aby z podzieleniem się radosną nowiną do... teraz! Co takiego napisała?

Ania Wendzikowska urodziła córeczkę! 

Ania właśnie pokazała na swoim Instagramie zdjęcie! Najprawdopodobniej ze szpitala – dziennikarka rodziła w warszawskim szpitalu Medicover. Córeczka otrzymała na imię Antonina, czyli zdrobniale Tosia. „Nasza Tońka już z nami. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą. Trudno wyobrazić sobie większe szczęście”, podpisała uroczą fotografię, na której Tosia uroczo spała. 

Ania jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest artysta Patryk Ignaczak. Natomiast Antosia jest owocem ze związku z biznesmenem Janem Bazylem. Jak informował Fakt para spotyka się ze sobą około dwóch lat. „Wraz z Anią wpadli na siebie w jednej z modnych warszawskich restauracji, z którą on jest związany biznesowo", twierdził w styczniu 2017 roku informator gazety. 

Rodzicom serdecznie gratulujemy!  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?