Z ŻYCIA GWIAZD

„Nasza Tońka już z nami”. Anna Wendzikowska pokazała córeczkę!

Dziewczynka jest urocza!

Monika Katarzyna Krupska 30 października 2018 22:45
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Pod koniec października Ania Wendzikowska po raz drugi została mamą! Dziennikarka przywitała na świecie drugą córeczkę. Jak informowały różne media dziewczynka przyszła na świat już kilka dni temu. Ale 37-latka zwlekała, aby z podzieleniem się radosną nowiną do... teraz! Co takiego napisała?

Ania Wendzikowska urodziła córeczkę! 

Ania właśnie pokazała na swoim Instagramie zdjęcie! Najprawdopodobniej ze szpitala – dziennikarka rodziła w warszawskim szpitalu Medicover. Córeczka otrzymała na imię Antonina, czyli zdrobniale Tosia. „Nasza Tońka już z nami. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą. Trudno wyobrazić sobie większe szczęście”, podpisała uroczą fotografię, na której Tosia uroczo spała. 

Ania jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest artysta Patryk Ignaczak. Natomiast Antosia jest owocem ze związku z biznesmenem Janem Bazylem. Jak informował Fakt para spotyka się ze sobą około dwóch lat. „Wraz z Anią wpadli na siebie w jednej z modnych warszawskich restauracji, z którą on jest związany biznesowo", twierdził w styczniu 2017 roku informator gazety. 

Rodzicom serdecznie gratulujemy!  

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.