Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach
O NIEJ SIĘ MÓWI

W lekkim mrozie Ania Starmach poszła na pierwszy spacer z Jagienką!

„Będę to chyba na zawsze już pamiętać”

Monika Katarzyna Krupska 28 listopada 2018 07:24
Anna Starmach
Fot. Instagram @anna_starmach

W połowie listopada Ania Starmach przywitała na świecie pierwsze dziecko. Dziewczynka otrzymała dość nietypowe, ale jakie piękne polskie imię - Jagienka. Jurorka programów o gotowaniu w przeciwieństwie do swojej koleżanki ze stacji Ani Wendzikowskiej nie zdecydowała się na pokazanie twarzy dziecka. 31-latka uchyliła, jednak rąbka tajemnicy i udostępniła w sieci zdjęcie z pierwszego spaceru! 

Ania Starmach z dzieckiem na spacerze 

„Odkąd Jagna jest z nami, codziennie się czegoś uczę. Wszystko jest nowe, wszystko może zaskakiwać, wszystko może cieszyć. I choć z plecakiem zwiedziłam pół świata to emocje jakie towarzyszyły naszemu pierwszemu spacerowi, zostawiają wszystkie destynacje daleko w tyle! Malutka- dziękuję!”, napisała Anna Starmach na swoim Instagramie.

I zapytała inne matki i ojców, jak wspominają pierwszy spacer z dzieckiem? „Też tak to przeżywaliście?”, pytała. 

Anna Starmach z córką Jagienką w wózku za 15 tysięcy złotych

Internautki odpowiedziały 31-latce, że takich chwil zdecydowanie nie da się zapomnieć. „Oj tak. Bałam się nawet czy oby napewno umiem prowadzić wózek, a potem było cudownie”, „Pierwszego spaceru nie zapomina się. Ja dumnie pchałam wózek i reagowałam na każde kwilenie syna. To było latem, 20 lat temu”, odpisywały Ani fanki. 

Jak donoszą media, wózek, w którym gwiazda wozi swoją pociechę, wart jest aż... 15 tysięcy złotych! To model marki Silver Cross, który, z uwagi na zasięgi jurorki MasterChefa w mediach społecznościowych, jest zapewne prezentem od sponsorów.

A wy pamiętacie swój pierwszy spacer? Zobaczcie zdjęcie, jakim podzieliła się Ania w sieci. Od razu widać, że 31-latka wręcz promienieje! I bardzo się z tego cieszymy!  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?