Anna Palka, 2006 rok, bohaterka serialu W11
Fot. ARTUR BARBAROWSKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była gwiazdą serialu W11. Jak dziś wygląda życie Anny Palki?  

Czy nadal pracuje w policji?

Olga Figaszewska 14 stycznia 2021 19:46
Anna Palka, 2006 rok, bohaterka serialu W11
Fot. ARTUR BARBAROWSKI/East News

Paradokumentalny serial W11 Wydział Śledczy przez dziesięć lat dostarczał wielu emocji. Produkcja była emitowana na antenie TVN i cieszyła się ogromną popularnością, a jej bohaterowie sympatią widzów. W 2014 roku format zniknął z anteny. Jak dziś wgląda życie jego bohaterów? Niektórzy z nich wciąż mają kontakt z obserwatorami. Jedną z policjantek była Anna Palka. Czym się zajmuje?

Anna Palka w W11 Wydział Śledczy. Co dziś robi?

Anna Palka w październiku będzie świętowała 50. urodziny! Bohaterka W11 Wydział Śledczy w 2000 roku rozpoczęła pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie. Zakończyła szkolenie podstawowe i została dzielnicową w Legionowie, a następnie trafiła do sekcji dochodzeniowo-śledczej. Udzielała się także w zespole finansów i zaopatrzenia. Pracowała również w sekcji kryminalnej.

Popularność przyniosła jej rola w paradokumentalnym serialu. Anna Palka znalazła się w produkcji razem z Rafałem Kopaczem, a prywatnie kolegą z komisariatu policji w Trzebini. Po zakończeniu zdjęć do W11 Anna Palka przeszła na policyjną emeryturę. Miała dużo wolnego czasu.

,,W końcu mam czas dla bliskich, dla wnuczek, męża, na pracę w ogrodzie, gotowanie, pieczenie ciast i dla moich kochanych piesków", mówiła Anna Palka w rozmowie z Gazetą Krakowską Wówczas za namową znajomych wystartowała w wyborach do rady gminy w Babicach.

Bohaterowie serialu W11: Anna Palka i Rafał Kopacz 2009 rok:

Bohaterowie serialu W11, Anna Palka, Rafał Kopacz
Fot. Pawel De Ville/East News

„Praca w serialu rzeczywiście była emocjonująca i dawała mi wiele radości. Serial zszedł jednak z ekranów i tym samym nie przedłużono nam kontraktów. Do tego, by starować do rady gminy w Babicach namówili mnie znajomi”, mówiła w 2016 roku Gazecie Krakowskiej.

Była policjantka nie wierzyła, że uda jej się tam dostać. A jednak, stało się! 

„Nie wierzyłam, że się dostanę, tym bardziej że miałam reprezentować w sołectwie Zagórze inny okręg wyborczy niż ten, w którym mieszkam. Mimo wszystko się udało. Praca w samorządzie zaczyna mnie wciągać. Wdrażam się w problemy ludzi i staram się pomagać je rozwiązywać”, wspominała w Gazecie Krakowskiej.

Anna Palka podkreślała, że nie czuła się nigdy gwiazdą i trzyma się z dala od show-biznesu. Odrzucała także kolejne propozycje, które pojawiały się na horyzoncie. 

Anna Palka na planie W11 Wydział Śledczy

Anna Palka, bohaterka W11
Fot. Warda/AKPA

„Nie lubię być na świeczniku, pozować na ściankach, udzielać wywiadów. Tak naprawdę brałam udział jedynie w takich telewizyjnych galach, które wymuszał kontrakt z W11. Udzieliłam też kilku wywiadów do czasopism, które pisały o serialu. To wszystko”, mówiła.

W życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną, mamą i babcią. Anna Palka cieszy się każdym dniem spędzonym z wnuczkami: Wiktorią i Mają. Rodzina jest dla niej najważniejsza. 

,,Tak to w życiu wyszło, że wcześnie zakochałam się w moim mężu Piotrku, urodziłam ukochaną córeczkę, która także dość wcześnie została mamą. Wnuczki Wiktoria i Maja są moim oczkiem w głowie. Razem z Piotrem je rozpuszczamy i kochamy nad życie”, wspominała w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej.

Anna Palka pozostaje prowadzi swój profil na Facebooku i Instagramie. Była policjantka publikuje w sieci zdjęcia z bliskimi i nie tylko. Dzięki nim wiemy, że kocha podróże! Niedawno podzieliła się z fanami efektami sesji zdjęciowej. Wygląda zjawiskowo!

Źródło: Cytaty pochodzą z wywiadu dla Gazety Krakowskiej 

Prezentacja jesiennej ramówki telewizji TVN w 2007 roku. Na zdjęciu: Maciej Dębosz , Sebastian Wątroba , Joanna Czechowska, Anna Palka, Rafał Kopacz, Anna Potaczek:

Szymon Majewski , Sebastian Watroba , Joanna Czechowska , Anna Potaczek , Maciej Debosz , Anna Palka , Rafal Kopacz, 2008 rok
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

❄️❄️❄️❄️❄️

Opublikowany przez Anię Palką Wtorek, 12 stycznia 2021

🎥🎥🎥🎥

Opublikowany przez Anię Palką Wtorek, 10 listopada 2020

TAGI #TVN #serial

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.