Anna Palka, 2006 rok, bohaterka serialu W11
Fot. ARTUR BARBAROWSKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była gwiazdą serialu W11. Jak dziś wygląda życie Anny Palki?  

Czy nadal pracuje w policji?

Olga Figaszewska 19 września 2021 08:46
Anna Palka, 2006 rok, bohaterka serialu W11
Fot. ARTUR BARBAROWSKI/East News

Paradokumentalny serial W11 Wydział Śledczy przez dziesięć lat dostarczał wielu emocji. Produkcja była emitowana na antenie TVN i cieszyła się ogromną popularnością, a jej bohaterowie sympatią widzów. W 2014 roku format zniknął z anteny. Jak dziś wgląda życie jego bohaterów? Niektórzy z nich wciąż mają kontakt z obserwatorami. Jedną z policjantek była Anna Palka. Czym się zajmuje?

Anna Palka w W11 Wydział Śledczy. Co dziś robi?

Anna Palka w październiku będzie świętowała 50. urodziny! Bohaterka W11 Wydział Śledczy w 2000 roku rozpoczęła pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie. Zakończyła szkolenie podstawowe i została dzielnicową w Legionowie, a następnie trafiła do sekcji dochodzeniowo-śledczej. Udzielała się także w zespole finansów i zaopatrzenia. Pracowała również w sekcji kryminalnej.

Popularność przyniosła jej rola w paradokumentalnym serialu. Anna Palka znalazła się w produkcji razem z Rafałem Kopaczem, a prywatnie kolegą z komisariatu policji w Trzebini. Po zakończeniu zdjęć do W11 Anna Palka przeszła na policyjną emeryturę. 

,,W końcu mam czas dla bliskich, dla wnuczek, męża, na pracę w ogrodzie, gotowanie, pieczenie ciast i dla moich kochanych piesków", mówiła Anna Palka w rozmowie z Gazetą Krakowską. Wówczas za namową znajomych wystartowała w wyborach do rady gminy w Babicach.

Sprawdź też: Policjantka Joanna Czechowska była gwiazdą serialu TVN W-11. Co dziś robi?

Bohaterowie serialu W11: Anna Palka i Rafał Kopacz 2009 rok:

Bohaterowie serialu W11, Anna Palka, Rafał Kopacz
Fot. Pawel De Ville/East News

„Praca w serialu rzeczywiście była emocjonująca i dawała mi wiele radości. Serial zszedł jednak z ekranów i tym samym nie przedłużono nam kontraktów. Do tego, by starować do rady gminy w Babicach namówili mnie znajomi”, zdradziła w 2016 roku Gazecie Krakowskiej.

Była policjantka nie wierzyła, że uda jej się tam dostać. A jednak, stało się! 

„Nie wierzyłam, że się dostanę, tym bardziej że miałam reprezentować w sołectwie Zagórze inny okręg wyborczy niż ten, w którym mieszkam. Mimo wszystko się udało. Praca w samorządzie zaczyna mnie wciągać. Wdrażam się w problemy ludzi i staram się pomagać je rozwiązywać”, wspominała w Gazecie Krakowskiej. Anna Palka podkreślała, że nie czuła się nigdy gwiazdą i trzyma się z dala od show-biznesu. Odrzucała także kolejne propozycje, które pojawiały się na horyzoncie. 

Zobacz: Zrewolucjonizował polskie teleturnieje, prowadził Koło Fortuny. Co dziś robi Wojciech Pijanowski?

Anna Palka na planie W11 Wydział Śledczy

Anna Palka, bohaterka W11
Fot. Warda/AKPA

„Nie lubię być na świeczniku, pozować na ściankach, udzielać wywiadów. Tak naprawdę brałam udział jedynie w takich telewizyjnych galach, które wymuszał kontrakt z W11. Udzieliłam też kilku wywiadów do czasopism, które pisały o serialu. To wszystko”, mówiła.

W życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną, mamą i babcią. Anna Palka cieszy się każdym dniem spędzonym z wnuczkami: Wiktorią i Mają. Rodzina jest dla niej najważniejsza.  

,,Tak to w życiu wyszło, że wcześnie zakochałam się w moim mężu Piotrku, urodziłam ukochaną córeczkę, która także dość wcześnie została mamą. Wnuczki Wiktoria i Maja są moim oczkiem w głowie. Razem z Piotrem je rozpuszczamy i kochamy nad życie”, wspominała w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej.

Anna Palka pozostaje prowadzi swój profil na Facebooku i Instagramie. Była policjantka publikuje w sieci zdjęcia z bliskimi i nie tylko. Dzięki nim wiemy, że kocha podróże! Jakiś czas temu podzieliła się z fanami efektami sesji zdjęciowej. Wygląda zjawiskowo!

Źródło: Cytaty pochodzą z wywiadu dla Gazety Krakowskiej 

Przeczytaj też: Czym zajmuje się dziś Katarzyna Chrzanowska? Szykują się zmiany: „Muszę ruszyć dalej...”

Prezentacja jesiennej ramówki telewizji TVN w 2007 roku. Na zdjęciu: Maciej Dębosz , Sebastian Wątroba , Joanna Czechowska, Anna Palka, Rafał Kopacz, Anna Potaczek:

Szymon Majewski , Sebastian Watroba , Joanna Czechowska , Anna Potaczek , Maciej Debosz , Anna Palka , Rafal Kopacz, 2008 rok
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

❄️❄️❄️❄️❄️

Opublikowany przez Anię Palką Wtorek, 12 stycznia 2021

🎥🎥🎥🎥

Opublikowany przez Anię Palką Wtorek, 10 listopada 2020

TAGI #TVN #serial

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.