Katarzyna Chrzanowska co dziś robi?
Fot. Gałązka/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Czym zajmuje się dziś Katarzyna Chrzanowska? Szykują się zmiany: „Muszę ruszyć dalej...”

Czy gwiazda serialu „Adam i Ewa” wróci do grania?

Rafał Kowalski 14 stycznia 2021 18:59
Katarzyna Chrzanowska co dziś robi?
Fot. Gałązka/AKPA

Nie ma chyba dorosłego Polaka, który nie pamiętałby serialu Adam i Ewa. Produkcja Polsatu emitowana od 2000 roku przyniosła ogromną popularność jej głównej bohaterce – Katarzynie Chrzanowskiej. 57-latka nagle zniknęła jednak z ekranu. Musiała zmierzyć się z tragiczną śmiercią męża i poukładać swoje życie na nowo. Warszawę i Paryż, w których mieszkała, siedem lat temu zamieniła 7 lat temu na hiszpańską Andaluzję. Ale i ją wkrótce opuści…

Katarzyna Chrzanowska o życiu po roli Ewy. Co u niej słychać?

Gościem ostatniego wydania Dzień Dobry TVN była Katarzyna Chrzanowska. 57-letnia aktorka opowiedziała na wizji o tym, jak mieszka się jej w Hiszpanii. Decyzja o wyjeździe tam zapadła 12 lat po tym, jak gwiazda nagle straciła męża. Piotr Niemkiewicz utopił się podczas wakacji. Jak pani Katarzyna podniosła się po tragedii? „Na pewno słońce i dobry anturaż pomagają w takich stresach. Nie możemy się skupiać na swoich nieszczęściach, bo każdy je ma. Nie ma chyba człowieka, który nie miał jakichś ciężkich przeżyć. Nie zastanawiam się nad tym, idę do przodu po prostu. Bez planu, odważnie”, mówiła w programie artystka.

Okazuje się, że od dwóch lat gwiazda prowadzi w swoim domu wynajem pokoi dla turystów. „W 2019 roku ruszyłam ostro z moim planem - dosyć banalnym, jak na Hiszpanię - tzw. Bed & Breakfast i miałam ze swoim tutaj partnerem dosyć duże sukcesy pod tym względem. [...] Od maja do listopada mieliśmy ciągle ludzi u siebie. Niestety dobrą passę przerwał koronawirus”, mówiła w TVN ulubienica widzów i dodała, że prywatnie zajmuje się opieką nad pieskami – jeden z nich zamieszkał u niej po tym, jak zmarł jego właściciel.

Katarzyna Chrzanowska
Fot. screen z DDTVN.pl

A czy jest szansa, by Katarzyna Chrzanowska zagrała jeszcze w jakiejś polskiej produkcji? Tak! „Nigdy się aktorstwa nie porzuca i zawsze do aktorstwa tęsknię. Czekałam później, po moim serialu Adam i Ewa na ciekawe propozycje, ale tych propozycji nie było. Nie miałam na tyle charakteru, żeby sobie sama wymyśleć coś na siebie zawodowo. Potem aktorstwo przestało mnie kręcić, a teraz jestem otwarta na propozycje - pod warunkiem, że to będą propozycje ciekawe”, wyjawiła 57-latka.

Na razie jednak Katarzyna Chrzanowska skupia się na dużej zmianie w życiu prywatnym - kolejnej przeprowadzce. Gwiazda zadecydowała, że czas na nowy kierunek. Aktualnie rozważa, w jakim miejscu zamieszkać przez kolejne lata. „Teraz jestem w takiej sytuacji, że pojawił się klient na mój dom, mimo że uwielbiam to miejsce. Ale stwierdziłam, że zrobiło się za wygodnie i trzeba spróbować czegoś nowego. I muszę ruszyć dalej”, powiedziała odważnie w TVN aktorka.

Kibicujemy z całych sił i... tęsknimy za zobaczeniem pani Kasi na ekranie. Może uda się w 2021 roku? 

Opublikowany przez Kasię Chrzanowską Wtorek, 1 grudnia 2020

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.