Anna Nowak-Ibisz
Fot. X-NEWS, materiał promocyjny
Z ŻYCIA GWIAZD

„To były inne czasy”. Anna Nowak-Ibisz wspomina odważną okładkę z byłym mężem

Pamiętacie te zdjęcia?

Redakcja VIVA! 2 września 2020 16:48
Anna Nowak-Ibisz
Fot. X-NEWS, materiał promocyjny

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz pobrali się w 2005 roku, a rok później zostali rodzicami syna Vincenta. Niestety, po czterech latach ich relacja się rozpadła. Media sugerowały wtedy, że rozstają się w dość napiętej atmosferze, a byli małżonkowie komentowali swoją decyzję w bardzo różny sposób, nie zawsze pozytywny. Wydaje się jednak, że po latach są sobie bliżsi niż kiedyś. Anna Nowak podzieliła się ostatnio z fanami ciekawym wspomnieniem, publikując... odważną okładkę magazynu VIVA! Pamiętacie ją?

Anna Nowak-Ibisz przypomina okładkę VIVY! na Instagramie

Ta głośna okładka VIVY! z Anną Nowak-Ibisz i Krzysztofem Ibiszem ukazała się prawie piętnaście lat temu! Prowadząca programu Pani Gadżet zdradziła, że przypomina o tych fotografiach nie bez powodu –zainspirował ją Mateusz Hładki.

„Dzisiaj w DD TVN z okazji 15 urodzin programu – serdeczne gratulacje – w przeglądzie prasowym Mateusz Hładki pokazywał różne Vivy okładki. Również naszą z przed prawie 15 lat”, napisała Anna Nowak-Ibisz na swoim Instagramie.

„Na tamte czasy była dość odważna, dzisiaj pewnie nie byłaby już tak postrzegana”, dodała. „To były inne czasy, nasz syn czekał na przyjście na świat, sesję zrobiliśmy z moim wieloletnim przyjacielem ze szkoły filmowej Robertem Wolańskim, a rozmowę poprowadziła szalona Betti Sadowska [...]”, wspomina prezenterka.

„Pamiętacie te czasy kochani? Świat żył w wolniejszym tempie, a przede mną była najpiękniejsza przygoda mojego życia – macierzyństwo. Nasz syn nie został Pitulkiem ani Hektorem, dostał wyjątkowe jak na tamte czasy imię – Vincent. Jutro pójdzie do pierwszej klasy liceum. Czas pędzi nieubłaganie”, dodała Pani Gadżet.

Ta sesja zdecydowanie przeszła do historii magazynu, a odważne zdjęcia robią wrażenie nawet dziś. A Wy, pamiętacie naszą okładkę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj w @dziendobrytvn z okazji 15 urodzin programu - serdeczne gratulacje 🎂🔝🔥 w przeglądzie prasowym Mateusz Hładki pokazywał różne Vivy okładki😉 również naszą z przed prawie 15 lat ! Na tamte czasy była dość odważna, dzisiaj pewnie nie byłaby już tak postrzegana. Dziękujemy za pozdrowienia od Marcina Prokopa i Dorotki Wellman😘 Ściskamy wszystkich z okazji urodzin 💐🍾🥂To były inne czasy a nasz syn czekał na przyjście na świat, sesję w @viva_magazyn - zrobiliśmy z moim wieloletnim przyjecielem ze szkoły filmowej Robertem Wolańskim @robertwolanski, a rozmowę poprowadziła szalona Betti Sadowska @beata_sadowska_official - Stylizacja @czaja_wyczaja !🔥 pamiętacie te czasy kochani ? 😉 Świat żył w wolniejszym tempie a przede mną była najpiękniejsza przygoda mojego życia - macierzyństwo❤️ Nasz syn nie został Pitulkiem ani Hektorem, dostał wyjątkowe jak na tamte czasy imię - Vincent a jutro pójdzie do pierwszej klasy liceum ♥️ Czas pędzi nieubłaganie ! Nie wiedziałam jeszcze co życie mi przyniesie, byłam pełna optymizmu, wiary i nadziei, odważnie patrzyłam w przyszłość . Miło nam, że z okazji urodzin Ddtvn przypomniano nam ten czas ! Mateusz wprawdzie coś wspominał o nietęgiej minie Krzyśka ale takiej miny tam nie ma! Bo Krzysiek nie był wtedy tęgi a wręcz przeciwnie, brzuch miałam ja 😜 #viva #wspomnienia #sesja #15years #15lattemu #ddtvn #urodziny #dziendobrytvn #ciąża #syn #memories 💕

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.