Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska w poruszającym wpisie złożyła mężowi urodzinowe życzenia! 

„Najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem...”

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2018 18:39
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski w życiu zawodowym i prywatnym odnosi spektakularne sukcesy. Wielokrotnie podkreślał, że to rodzina jest dla niego najważniejsza. Dlatego swój wyjątkowy dzień z pewnością spędzi w wraz z żoną i córeczką, Klarą. Dziś kapitan polskiej reprezentacji kończy 30 lat! Z tej okazji na Instagramie Ani Lewandowskiej nie mogło zabraknąć życzeń dla ukochanego męża. Czego trenerka życzyła Robertowi

Czego Ania Lewandowska życzyła mężowi w dniu urodzin? 

Anna Lewandowska zamieściła w sieci romantyczne zdjęcie z ukochanym mężem. Pod fotografią w poruszający sposób złożyła mu życzenia. Są jedyne w swoim rodzaju! 

„Dla Niego są te pocałunki.💋 @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ❤️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ❤️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. 💪🏻 I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ❤️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! 🍾🎂 Ty wiesz Kochanie.... 😍 Kocham całym sercem”, napisała Ania. 

Fanów ujęło to, z jaką czułością sportsmenka opowiada o mężu. Również ochoczo przyłączyli się do życzeń. „I to nazywa się szczęście nie zgubcie tego:)😘 ”, „Wszystkiego Najlepszego, bo myślę że zaslugujecie na oboje na to co najlepsze 🥂🎂👏 ”, „Miłość na 1 miejscu.. zawsze!! Sto lat ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ”, czytamy w komentarzach.

My również życzymy wszystkiego najlepszego!  

 

Dla Niego są te pocałunki.💋 @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ❤️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ❤️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. 💪🏻 I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ❤️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! 🍾🎂 Ty wiesz Kochanie.... 😍 Kocham całym sercem For Him there are kisses💋 ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know.❤️ He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family.❤️ He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. 💪🏻 Today its his birthday! 🎂🍾30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 

My team. Perfect Sunday✊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.