O TYM SIĘ MÓWI

Jutro Robert Lewandowski kończy 30 lat. Koledzy przygotowali dla niego wyjątkowy prezent!

Co na to Ania?

Olga Figaszewska 20 sierpnia 2018 13:55
Robert Lewandowski
Fot. Instagram

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Roberta Lewandowskiego. Kapitan polskiej reprezentacji 21 sierpnia skończy 30 lat! Z tej okazji koledzy z drużyny przygotowali dla niego niezwykły prezent!

Prezent dla Roberta Lewandowskiego

Urodziny Roberta Lewandowskiego nie mogą przejść bez echa. W ubiegłym roku sportowiec spędzał je w rodzinnym gronie. Tym razem z pewnością będzie podobnie! W końcu każda chwila spędzona z ukochaną żoną i córeczką jest dla niego najcenniejsza.

Sportowiec nie planuje wielkiej imprezy. Urodziny spędzi w Monachium. Na pewno otrzyma życzenia od kolegów z Bayernu Monachium, ale prawdziwą niespodziankę przygotowują dla niego towarzysze z polskiej reprezentacji. Mimo że spotkają się dopiero we wrześniu, to na pewno uda im się wszystko nadrobić.  „Dostanie od chłopaków tradycyjny tort”, zdradza w rozmowie z Fleszem osoba związana z kadrą. Wojciech Szczęsny i Kamil Grosicki podobno planują zabrać go na kolację do restauracji. „Ale to będzie tylko urodzinowa kolacja, a nie impreza”, dodaje.

Możemy być pewni, że Ania Lewandowska  również przygotowała dla ukochanego  wspaniały prezent. Jaki? Tego z pewnością wkrótce się dowiemy!  

Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Piłkarze, Mundial 2018, Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej, Robert Lewandowski, Leo Messi, Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

 

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!