Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zapowiada trzecią ciążę! Kiedy rodzina Lewandowskich znów się powiększy?

Trenerka zdradza w najnowszym wywiadzie!

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 13:19
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wygląda na to, że Anna Lewandowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii powiększenia rodziny. Niedawno po raz drugi została mamą córeczki Laury, ale nie wyklucza, by w przyszłości jej rodzina znów się powiększyła. Poznajcie szczegóły!

Anna Lewandowska zapowiada trzecią ciążę?

Anna Lewandowska od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą dwóch córek - Klary i Laury. Trenerka coraz chętniej pokazuje na Instagramie urywki ze swojego życia, dzięki czemu internauci mogą podpatrzeć jak wygląda życie prywatne Lewandowskich. Co jakiś czas na swoim profilu Ania Lewandowska zamieszcza zdjęcia córeczek. Klara i Laura już stały się małymi ikonami mody, bowiem wszystko, co mają na sobie, natychmiast znika ze sklepowych półek. 

Anna Lewandowska córki
Fot. Instagram

Nie chodzi jednak tylko o ubranka. Niedawno ogromnym zainteresowaniem cieszyły się same wózki córek Lewandowskich. Choć trenerka chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia córek, to stara się robić to tak, by jak najrzadziej pokazywać ich twarze.

wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9

W ten sposób Ania Lewandowska chce choć w minimalnym stopniu zapewnić córkom prywatność. Patrząc na wspólne rodzinne zdjęcia Lewandowskich, nie ma więc wątpliwości, że córeczki są dla pary sportowców najważniejsze. Musimy jednak przyznać, że macierzyństwo służy Ani Lewandowskiej. 

Okazuje się jednak, że w kwestii powiększenia rodziny Anna Lewandowska nie powiedziała ostatniego słowa! Jak podaje Flesz, na pytanie czy trenerka chciałaby, żeby Klara i Laura miały jeszcze siostrę albo brata?, Ania Lewandowska odpowiedziała im przewrotnie: „Czemu nie!”. Kto wie, może więc jeszcze w tym roku usłyszymy kolejne radosne wieści od państwa Lewandowskich!  

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.