Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zapowiada trzecią ciążę! Kiedy rodzina Lewandowskich znów się powiększy?

Trenerka zdradza w najnowszym wywiadzie!

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 13:19
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wygląda na to, że Anna Lewandowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii powiększenia rodziny. Niedawno po raz drugi została mamą córeczki Laury, ale nie wyklucza, by w przyszłości jej rodzina znów się powiększyła. Poznajcie szczegóły!

Anna Lewandowska zapowiada trzecią ciążę?

Anna Lewandowska od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą dwóch córek - Klary i Laury. Trenerka coraz chętniej pokazuje na Instagramie urywki ze swojego życia, dzięki czemu internauci mogą podpatrzeć jak wygląda życie prywatne Lewandowskich. Co jakiś czas na swoim profilu Ania Lewandowska zamieszcza zdjęcia córeczek. Klara i Laura już stały się małymi ikonami mody, bowiem wszystko, co mają na sobie, natychmiast znika ze sklepowych półek. 

Anna Lewandowska córki
Fot. Instagram

Nie chodzi jednak tylko o ubranka. Niedawno ogromnym zainteresowaniem cieszyły się same wózki córek Lewandowskich. Choć trenerka chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia córek, to stara się robić to tak, by jak najrzadziej pokazywać ich twarze.

wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9

W ten sposób Ania Lewandowska chce choć w minimalnym stopniu zapewnić córkom prywatność. Patrząc na wspólne rodzinne zdjęcia Lewandowskich, nie ma więc wątpliwości, że córeczki są dla pary sportowców najważniejsze. Musimy jednak przyznać, że macierzyństwo służy Ani Lewandowskiej. 

Okazuje się jednak, że w kwestii powiększenia rodziny Anna Lewandowska nie powiedziała ostatniego słowa! Jak podaje Flesz, na pytanie czy trenerka chciałaby, żeby Klara i Laura miały jeszcze siostrę albo brata?, Ania Lewandowska odpowiedziała im przewrotnie: „Czemu nie!”. Kto wie, może więc jeszcze w tym roku usłyszymy kolejne radosne wieści od państwa Lewandowskich!  

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.