Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Ćwiczenia, dieta... Tak Anna Lewandowska wraca do formy po drugiej ciąży!

W powrocie do formy pomagają jej... gwiazdy!

Gabriela Czernecka 6 lipca 2020 11:53
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Rodzina Ani i Roberta Lewandowskich powiększyła się dwa miesiące temu. Para przywitała na świecie drugą córkę, Laurę, która szybko zawładnęła ich całym światem. Mimo zmęczenie towarzyszącego świeżo upieczonej mamie, Anna Lewandowska zdradziła, że po ciąży czuje się bardzo dobrze. Nie ukrywała jednak, że przez ostatnie miesiące nie pracowała tak intensywnie nad sylwetką, jak było to w przypadku pierwszej ciąży. Wówczas szybko wróciła do formy i zaledwie kilka dni po porodzie mogła pochwalić się idealnie wyrzeźbioną figurą. Teraz nieco łagodniej potraktowała swoje ciało i dała sobie więcej czasu na to, by powrócić do dawnej sylwetki. Kilka dni temu ruszyła z nowym cyklem na Instagramie, tak zwanym Fighter Challenge. W ten sposób rzuciła wyzwanie nie tylko sobie, ale i zaprzyjaźnionym gwiazdom i fankom, które wraz z nią mają teraz okazję nieco bardziej zadbać o swoją figurę. Jak robi to sama Ania?

Anna Lewandowska wraca do formy po drugiej ciąży  

Gdy na świecie pojawiła się pierwsza córka Ani i Roberta Lewandowskich, trenerka  postanowiła nieco się przebranżowić i skupiła swoją uwagę na pokazaniu Polkom, jak wrócić do formy po ciąży. Pojawiły się poradniki, jak być Healthy mamą, a w sklepie Ani akcesoria dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Chwilę później powstał blog Baby by Ann, gdzie znajdziemy wywiady ze znanymi mamami i różne porady dotyczące ciąży i macierzyństwa. Po pierwszej ciąży żona Roberta Lewandowskiego bardzo szybko wróciła do formy i zachwycała idealną sylwetką. Tym razem po narodzinach drugiej córki Laury, postanowiła dać sobie na to nieco więcej czasu. 

Jak czytamy w Party, w drugiej ciąży Anna Lewandowska przytyła 12 kilogramów. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, faktycznie da się zauważyć, że jej sylwetka wygląda nieco inaczej, ale po ciążowym brzuszku prawie nie zostało śladu! Mimo to Ania Lewandowska chciałaby wrócić do dawnej figury, dlatego po konsultacjach z lekarzem zdecydowała się popracować nad sylwetką i wypracować formę idealną! I tak ruszyła z tak zwanym Fighter Challenge, w którym podczas relacji live ćwiczy wraz z zaprzyjaźnionymi gwiazdami. Wraz z nią treningi odbywają m.in. Maja Bohosiewicz, Zofia Zborowska, Jakub Wesołowski, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Jankes Jankowski, a w najbliższą środę Ani towarzyszył będzie jej mąż, Robert Lewandowski. 

„Ania karmi piersią, dlatego wykonuje lekkie ćwiczenia, idealne dla mam. Walczy o dobrą kondycję, a nie o wagę”, mówi w rozmowie z Party jedna z uczestniczek jej treningów. Według magazynu doskonałą figurę Anna Lewandowska zawdzięcza także świetnie skomponowanej przez siebie diecie. Z menu obliczonego na 1800 kalorii dziennie wykluczyła m.in. pszenicę laktozę, gluten czy rośliny strączkowe. Ania stawia teraz nie tylko na piękny wygląd, ale przede wszystkim na dobre samopoczucie. Pozostaje nam trzymać kciuki za jej wyzwanie, choć naszym zdaniem jej sylwetka już świetnie się prezentuje! Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oj dzisiejszy LIVE był baaardzo ciekawy 🤫😊była MOC! 💥 Karate Cardio + narracja Kuby @jakubwesolowski 😂 _________________ Jutro 9️⃣ dzień wyzwania #Fighterchallenge ➡️Plan treningowy: Regenerująca JOGA + Core @diet_training_by_ann ➡️Jadłospis: znajdziecie w slajderze / lub mój catering dostępny już w całej Polsce. ➡️Woda: Pamiętajcie o nawodnieniu, w app. znajdziecie specjalną funkcję, która będzie Was motywować do spożywania odpowiednie ilości wody. ➡️BALANS: dodatkową funkcja w app, która odpręży Was i przygotuje do SNU. __________________ KOLEJNY LIVE W ŚRODĘ ❤️👊 @supermenu_by_anna_lewandowska #FIGHTERCHALLENGE #motivation #workout #lewawracadoformy #kubawesolowski

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.