Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc
O TYM SIĘ MÓWI

Jedna przygoda się kończy, a inna zaczyna. Anna Lewandowska zamyka biznes w Warszawie

„Jest we mnie tyle emocji”, mówiła trenerka

Olga Figaszewska 18 września 2023 11:36
Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Nie zwalnia tempa. Anna Lewandowska angażuje się w kolejne projekty, poświęca czas nowej pasji, jaką jest taniec. Jedna przygoda się rozpoczyna, inna kończy. Trenerka zdradziła, że zamyka jeden ze swoich biznesów w Polsce i rusza z nowym projektem w Barcelonie.  O czym mowa?

Anna Lewandowska zamyka jeden ze swoich biznesów

To prawdziwa kobieta sukcesu. Anna Lewandowska stworzyła prawdziwe imperium fitness. Prowadzi kilka firm – kosmetyczną, z cateringiem dietetycznym, rozwija aplikację treningową, prowadzi treningi. Swoją wiedzą i pozytywną energią dzieli się z milionami kobiet, dla których od lat jest inspiracją i motywacją do zmiany nawyków, stylu życia. Anna Lewandowska jest przykładem na to, że samodyscyplina i podejmowanie nowych wyzwań są najlepszą drogą do osiągnięcia upragnionego celu. W dodatku perfekcyjnie łączy plany biznesowe z życiem prywatnym. Najważniejsza jest dla niej rodzina – ukochane córeczki Klara i Laura oraz mąż. Ich życie toczy się obecnie w Hiszpanii.

Zmiana miejsca zamieszkania zainspirowała trenerkę do realizacji kolejnych planów. Jeden z nich ma związek z tańcem bachatą. Za chwilę otwiera też nowe miejsce treningowe w Barcelonie. „Jak wiecie, moi drodzy, to jest moja nowa pasja, ale to jest nie tylko pasja, ale już pewien projekt biznesowy. […] Jak zaczęłam żyć tą bachatą zauważyłam, czym jest taniec. Nigdy nie tańczyłam. Tak, wiem, czasami jestem zbyt sztywna, bo trenowałam przez wiele lat karate.  […] Mogę też już powiedzieć, że będę chciała rozwijać ten projekt bachaty nie tylko w Polsce. W Barcelonie ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe, w którym będzie fitness, miejsce na trening personalny, pilates i w planie też jest szkoła tańca”, mówiła w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Anna Lewandowska nie ukrywa, że wrzesień jest dla niej pracowitym miesiącem. Dlatego przyjechała do Polski, żeby poprowadzić pewne projekty.

Sprawdź też: Anna Lewandowska o meczach reprezentacji Polski. Tak reaguje Robert Lewandowski

Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Anna Lewandowska o zamknięciu Healthy Center by Ann

Jedna z przygód właśnie się zaczyna, a inna dobiega końca. Anna Lewandowska zdradziła, że zamyka Healthy Center by Ann w Warszawie, gdzie można było uzyskać profesjonalną opiekę trenerską, porady dietetyczne czy skorzystać z fizjoterapii. "Moi drodzy, dziś kilka słów o zmianach, które nadchodzą. Nie jest to dla mnie łatwe. [...] Mam marzenia, które chcę realizować. Chcę rozwijać swoje firmy też tutaj, w Barcelonie. [...] Podjęłam ważne decyzje, niełatwe, aż łezka się w oku kręci, ale przygoda z Healthy Center by Ann we wrześniu dobiega końca", zapowiadała jakiś czas temu.

Anna Lewandowska ma za sobą ostatni trening w Healthy Center by Ann. Wraz ze swoim zespołem poświęciła projektowi całe serce, czas i energię. Pożegnanie było dla niej wyjątkowo trudne.

„Powiem wam, że jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. […] Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji”, przekazała na Instagramie. 

Czytaj też: Pomagała mamie go wychować, została jego aniołem stróżem. Anna Lewandowska była wielkim oparciem dla młodszego brata

Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska, Viva! 19/2019

Anna Lewandowska, instragram
Fot. InstaStories @annalewandowska

Anna Lewandowska, instragram
Fot. InstaStories @annalewandowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.