Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zamieściła w sieci poruszający wpis! 

Wkrótce po raz drugi zostanie mamą!

Olga Figaszewska 6 listopada 2019 21:05
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

To wspaniała wiadomość! Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka! Piłkarz poinformował o tym fanów podczas spotkania  Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus. Pokazał wymowny gest, który oznacza jedno - ich rodzina się powiększy. Teraz głos zabrała Anna Lewandowska! 

Anna Lewandowska o drugiej ciąży 

 Oficjalnie potwierdziła! Jest w ciąży. Anna Lewandowska w końcu mogła obwieścić tę wiadomość całemu światu. Wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Na jej Instagramie pojawiło się jedynie zdjęcie Roberta, wykonującego cieszynkę, które opatrzyła hashtagami. 

,,❤️⚽🤰🏻 #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #baby", napisała. 

Fani nie kryją swojego wzruszenia i składają szczęśliwym rodzicom gratulacje! 

Po chwili w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie u Roberta Lewandowskiego. ,,Baby is coming👶🤰❤️😁 @annalewandowskahpba ❤️❤️", napisał szczęśliwy piłkarz. 

Anna Lewandowska w VIVIE! o powiększeniu rodziny

Niedawno w wywiadzie VIVY!, Anna Lewandowska tak mówiła o powiększeniu rodziny Katarzynie Sielickiej.

Będziesz chciała mieć więcej dzieci?

Oczywiście. Zawsze to mówiliśmy. Ciężko takie rzeczy zaplanować, kiedy żyjemy na walizkach (śmiech). Pamiętam, że moja ciąża była magiczna.

Dlaczego?

Bo powiedziałam sobie, że nic mnie nie wyprowadzi z równowagi. Byłam ostoją spokoju i delektowałam się tym czasem. Nie miałam mdłości, dobrze wyglądałam. Wiem, że przy drugim dziecku brzuch może być większy, kilogramów może być więcej, odpoczynku mniej. Jestem na to przygotowana. Ale Klara bardzo lubi dzieci i to jest fajny widok, kiedy podchodzi do maluszków i mówi: „O! dzidzia”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️⚽🤰🏻 #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #baby

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.