Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zamieściła w sieci poruszający wpis! 

Wkrótce po raz drugi zostanie mamą!

Olga Figaszewska 6 listopada 2019 21:05
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

To wspaniała wiadomość! Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka! Piłkarz poinformował o tym fanów podczas spotkania  Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus. Pokazał wymowny gest, który oznacza jedno - ich rodzina się powiększy. Teraz głos zabrała Anna Lewandowska! 

Anna Lewandowska o drugiej ciąży 

 Oficjalnie potwierdziła! Jest w ciąży. Anna Lewandowska w końcu mogła obwieścić tę wiadomość całemu światu. Wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Na jej Instagramie pojawiło się jedynie zdjęcie Roberta, wykonującego cieszynkę, które opatrzyła hashtagami. 

,,❤️⚽🤰🏻 #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #baby", napisała. 

Fani nie kryją swojego wzruszenia i składają szczęśliwym rodzicom gratulacje! 

Po chwili w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie u Roberta Lewandowskiego. ,,Baby is coming👶🤰❤️😁 @annalewandowskahpba ❤️❤️", napisał szczęśliwy piłkarz. 

Anna Lewandowska w VIVIE! o powiększeniu rodziny

Niedawno w wywiadzie VIVY!, Anna Lewandowska tak mówiła o powiększeniu rodziny Katarzynie Sielickiej.

Będziesz chciała mieć więcej dzieci?

Oczywiście. Zawsze to mówiliśmy. Ciężko takie rzeczy zaplanować, kiedy żyjemy na walizkach (śmiech). Pamiętam, że moja ciąża była magiczna.

Dlaczego?

Bo powiedziałam sobie, że nic mnie nie wyprowadzi z równowagi. Byłam ostoją spokoju i delektowałam się tym czasem. Nie miałam mdłości, dobrze wyglądałam. Wiem, że przy drugim dziecku brzuch może być większy, kilogramów może być więcej, odpoczynku mniej. Jestem na to przygotowana. Ale Klara bardzo lubi dzieci i to jest fajny widok, kiedy podchodzi do maluszków i mówi: „O! dzidzia”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️⚽🤰🏻 #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #baby

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.