Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie w bikini i wylała się na nią fala hejtu!

Internauci ostro o żonie Roberta Lewandowskiego

Konrad Szczęsny 14 lipca 2018 18:51
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Pozornie zwyczajne zdjęcie z wakacji wywołało na Instagramie Anny Lewandowskiej istną burzę. Żona Roberta Lewandowskiego pozuje na nim w bikini, które świetnie podkreśla jej smukłą i wysportowaną sylwetkę. Niestety, internauci zamiast zachwytów nad formą trenerki postanowili napisać pod jej adresem wiele przykrych słów. Słusznie?

Zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini wywołało burzę

Mogłoby się wydawać, że fotografia wywoła wśród obserwujących profil żony Roberta Lewandowskiego zachwyt. Wszak Anna Lewandowska może pochwalić się sylwetką, która u obu płci budzi ogromny podziw. Niestety, okazuje się, że internauci wykorzystują każdą okazję, by wyładować swoje frustracje na żonie piłkarza.

„Wakacje i urlop choć nieczęsty, to dobry moment, żeby na chwilkę się zatrzymać i zregenerować. 🙏🏻👋🏻Na co dzień poświęcamy się wielu projektom, zarówno w pracy jak i w domu. 💪🏻Dodatkowo wielu z nas aktywnie spędza czas wolny i codziennie uprawia wybrany przez siebie sport.

Zdarza się, że wylewasz na codziennym treningu siódme poty, ale przestajesz widzieć efekty, a zmęczenie narasta. 😞 To taki moment kiedy warto powiedzieć STOP⛔️ i posłuchać własnego organizmu. Kiedy jesteś zmęczony, to regeneracja da Ci czasem więcej korzyści, niż nawet najbardziej ulubiony trening! Wiem co mówię 🙌🏻 Podczas odpoczynku ciało korzysta z tego, na co pracowałaś, ćwicząc.

Trenuj z głową i daj sobie odpocząć kiedy tego potrzebujesz, a Twoje ciało z pewnością się odwdzięczy ! Pamiętaj, że nasz organizm to najlepszy doradca. Przetestowałam to na sobie... wiele razy. 🙌🏻👋🏻 Podchodzę holistycznie do życia ✌🏻Liczne badania potwierdzają, że optymiści dbający o równowagę w życiu ... żyją dłużej. 💪🏻💪🏻💪🏻 Wysyłam Wam dużo ciepła ❤️”, napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Internauci na pozytywne słowa trenerki odpowiedzieli hejtem.

Internauci hejtują zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini

„Skoro ciągle ćwiczysz to jak znajdujesz czas dla córki i Lewego???”, „Musisz poświęcać więcej czasu dla rodziny, a nie instagrama, Instagram ci szczęścia nie da, nie przytuli, i nie ukocha”, „Jak nie częsty!! Na zdjęciach widać ze ciągle odpoczywasz”, „Z jednych wakacji na drugie...”, pisali sfrustrowani.

Anna Lewandowska postanowiła w końcu odpowiedzieć na te zarzuty.

„Nie często, cały rok pracujemy, jeżdżę na różne swoje projekty, a przede wszystkim poświęcam czas córce. A wyjazd na tak zalewamy odpoczynek zawsze mamy dwa razy do roku. Więc zdecydowanie ... chyba źle obserwujesz :)”, zripostowała trenerka.

Czyje argumenty bardziej Cię przekonują w tej dyskusji?  

 

Wakacje i urlop choć nieczęsty, to dobry moment, żeby na chwilkę się zatrzymać i zregenerować. 🙏🏻👋🏻Na co dzień poświęcamy się wielu projektom, zarówno w pracy jak i w domu. 💪🏻Dodatkowo wielu z nas aktywnie spędza czas wolny i codziennie uprawia wybrany przez siebie sport. Zdarza się, że wylewasz na codziennym treningu siódme poty, ale przestajesz widzieć efekty, a zmęczenie narasta. 😞 To taki moment kiedy warto powiedzieć STOP⛔️ i posłuchać własnego organizmu. Kiedy jesteś zmęczony, to regeneracja da Ci czasem więcej korzyści, niż nawet najbardziej ulubiony trening! Wiem co mówię 🙌🏻 Podczas odpoczynku ciało korzysta z tego, na co pracowałaś, ćwicząc. Trenuj z głową i daj sobie odpocząć kiedy tego potrzebujesz, a Twoje ciało z pewnością się odwdzięczy ! Pamiętaj, że nasz organizm to najlepszy doradca. Przetestowałam to na sobie... wiele razy. 🙌🏻👋🏻 Podchodzę holistycznie do życia ✌🏻 Liczne badania potwierdzają, że optymiści dbający o równowagę w życiu ... żyją dłużej. 💪🏻💪🏻💪🏻 Wysyłam Wam dużo ciepła ❤️ #swimsuit @calzedonia #ambassador #healthy #blog #healthyplanbyann #annalewandowska #motivation Holidays, though not frequent, are a good time to stop and rest for a moment. 🙏🏻💪🏻 many of us actively spend our free time and do our favourite sport every day. It happens that you pour sweat during your daily workout, but you stop seeing the effects and your fatigue increases. 😞 It is a moment when you should say STOP⛔️ and listen to your own body. When you are tired, regeneration will sometimes give you more benefits than even your favorite workout! I know what I'm saying 🙌🏻 Remember that our body is the best advisor. I have a holistic approach to life ✌🏻 Numerous studies confirm that optimists taking care of the balance in life ... live longer. 💪🏻💪🏻💪🏻 Warm regards ❤️ #healthy #blog #healthyplanbyann #annalewandowska #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.