Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Pamiętacie odważne zdjęcie Anny Muchy z wakacji? Anna Lewandowska właśnie je przebiła!

Do fotografii załapała się też Klara

Rafał Kowalski 5 stycznia 2019 08:56
Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Od kilku dni Anna Lewandowska z rodziną wypoczywa w Dubaju. Trenerka ładuje akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami, które czekają ją w Polsce, ale w międzyczasie regularnie publikuje w sieci kolejne zdjęcia z wyjazdu. Jednego się tylko nie spodziewaliśmy… Jesteśmy przyzwyczajeni, że gwiazda dużo mówi o swojej idealnej sylwetce, ale rzadko się zdarza, że żona Roberta Lewandowskiego je tak mocno eksponuje…

Anna Lewandowska w bikini

Gwiazda opublikowała wczoraj fotografię, która wywołała na jej profilu niemałe poruszenie! Na zdjęciu Anna Lewandowska stoi tyłem do obiektywu w stroju kąpielowym. Na rękach trzyma małą Klarę, ale to nie ona stała się tematem komentarzy. Fani trenerki znacznie więcej miejsca poświęcili pupie Anny! Jedni po prostu ją komplementowali, inni stwierdzili, że dużą przesadą dla młodej mamy jest publikowanie tak odważnego zdjęcia.

A co napisała sama trenerka? Lewandowska skupiła się na sposobie, dzięki któremu wypracowała idealną sylwetkę. „Healthy mom Program♥️💪 Lubię wracać do tego treningu, bo jest rozluźniający i daje mi naprawdę dużo satysfakcji. Próbowałyście?”, zapytała żona Roberta i odesłała do swojej aplikacji, w której znajduje się wymieniony przepis na jędrne ciało u mam.

My też jesteśmy zachwyceni wdziękami Ani, ale bardziej niż kolejnego roznegliżowanego zdjęcia nie możemy doczekać się kolejnych projektów z udziałem trenerki. Gwiazda zapowiedziała, że w 2019 roku będzie się działo… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. @slawomirpeszko

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?