Konrad Szczęsny 16 marca 2017 21:15
1/4
Anna Lewandowska, Cezary Pazura, Robert Lewandowski, Edyta Pazura
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/4

Tego nikt się nie spodziewał. Do niecodziennego spotkania doszło wczoraj wieczorem. Fani mogli zobaczyć na Instagramie Anny Lewandowskiej, że trenerka i dietetyczka spotkała się wraz z Robertem Lewandowskim z... Cezarym i Edytą Pazurami! Oboje zjedli kolację, która – zgodnie z deklaracjami – była „bezglutenowa i zdrowa”.

 

Polecamy też:  Anna Lewandowska pokazała wnętrze swojej lodówki! Wygląda inaczej niż u większości z nas...

 

Włoskie jedzenie. Bezglutenowo”, napisała na Instagramie Anna Lewandowska, która relacjonowała spotkanie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

 

Wzbudziło to dosyć duże poruszenie wśród jej fanów i internautów, którzy stwierdzili, że jeśli ktoś nie ma nietolerancji na gluten, nie musi unikać potraw, które go zawierają bez szkody dla zdrowia i że Anna Lewandowska przesadza, jeśli chodzi o hołdowanie diecie bezglutenowej.

Co jedli państwo Lewandowscy i Pazurowie?

Okazuje się, że postawili na pożywne i zdrowe jedzenie. Anna Lewandowska raczyła się rybą na parze z warzywami, zaś Robert Lewandowski i Cezary Pazura zjedli spaghetti z grzybami. Póki co nie wiadomo, na co zdecydowała się Edyta Pazura.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć relację z tego spotkania. Podobno państwo Lewandowscy i Pazurowie przyjaźnią się od lat, jednak z uwagi na życie w trasie rzadko mają okazję, by spędzić ze sobą trochę czasu!

 

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem topless w ciąży! Trenerka urodzi już za miesiąc

 

2/4
Anna Lewandowska, Cezary Pazura, Robert Lewandowski, Edyta Pazura
Copyright @Instagram @Anna Lewandowska
2/4
3/4
Anna Lewandowska, Cezary Pazura, Robert Lewandowski, Edyta Pazura
Copyright @Instagram @Anna Lewandowska
3/4
4/4
	Anna Lewandowska, Cezary Pazura, Robert Lewandowski, Edyta Pazura
Copyright @Instagram @cezarypazura
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…