VIVA! Tylko u nas

Anna Lewandowska pokazała wnętrze swojej lodówki! Wygląda inaczej niż u większości z nas...

Weronika Kostyra 16 marca 2017 06:00

Anna Lewandowska przygotowuje się do narodzin dziecka, ale nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Trenerka, która słynie z prowadzenia zdrowego stylu życia, chętnie dzieli się z fanami swoją wiedzą na temat żywienia. Ostatnio zamieściła na swoim Instagramie oraz Facebooku zdjęcie przedstawiające zawartość lodówki. Ilustrowało ono wpis na temat przechowywania żywności.

 

Lodówka Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram

 

Co Anna Lewandowska trzyma w lodówce

Na fotografii widzimy mnóstwo kolorowych owoców i warzyw oraz słoiki z przecierami. Nie na nim jednak produktów, które większość z nas trzyma poza tym w lodówce. Pod wpisem od razu pojawiła się lawina komentarzy zaskoczonych fanów. Niektórzy chwalili, inni żartowali, że to nierealistyczne i wyrażali troskę o Roberta Lewandowskiego, pojawiły się też głosy otwartej krytyki w stosunku do trenerki.

 

"I tak powinna wyglądać prawdziwa lodówka ! A nie fastfood i gotowce ze sklepów!"
"Oo, jak pięknie - kolorowo i przede wszystkim zdrowo :) :) Super "

 

"A gdzie miejsce na piwko dla Roberta?? :)"
"Nie uwierzę, że Robert nie ma czasami ochoty na polskiego kabanoska"

Na co Anna Lewandowska odpowiedziała: "Ofcourse! I to nie czasami!!! U nas białko i tłuszcz - numerem jeden!"

 

"Łoo matko, a gdzie jest jedzenie?"
"Pomidorów, papryki, cukinii, ogórków, bakłażanów, czosnku, cebuli, jabłek, gruszek nie powinno się przechowywać w lodówce."
"Prawie nic z tego zdjęcia nie trzymam w lodówce"
"A gdzie miejsce na schabowy?"

 

Na sam koniec Anna Lewandowska sprostowała:
"Kochani - zdjęcie dodane na bloga nie przedstawia mojej lodówki, tylko temat postu :) pozdrawiam"

 

To jednak nie pierwszy raz kiedy fani zarzucają Annie Lewandowskiej, że jej zalecenia znacznie odbiegają od polskiej rzeczywistości i zwyczajów żywieniowych. Do tej pory wypominali, że proponowane przez nią produkty są nieproporcjonalnie drogie i przeciętnych ludzi na nie po prostu nie stać. Niektórzy narzekali także, że zdrowe przepisy na fit potrawy, m.in. bez glutenu, są niesmaczne. Na pewno warto choć częściowo wziąć przykład z trenerki i wprowadzać owoce i warzywa do wiosennej diety.

 

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem topless w ciąży! Trenerka urodzi już za miesiąc

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?