Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała swoją babcię i najbliższą rodzinę!

Wspólnie obchodzili Dzień Niepodległości

Sabina Zięba 12 listopada 2019 12:55
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Ustawowo wolny od pracy 11 listopada jest dobrym momentem, by świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości, ale również by poświęcić czas swojej rodzinie. Do takiego wniosku doszli Anna i Robert Lewandowscy, spędzając podniosły dzień w gronie najbliższych. Na Instagramie pokazali kilka zdjęć z tego spotkania, z których największą popularnością cieszy się to przedstawiające trenerkę ze swoją babcią. Czy są podobne?

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich

Anna Lewandowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami nie tylko przepisami na zdrowe potrawy czy motywacyjnymi przemyśleniami, ale również zdjęciami prezentującymi ważne dla niej wydarzenia. W Święto Niepodległości na swoim koncie na Instagramie pokazała najbliższą rodzinę.

Wiadomo, że małżeństwo sportowców spędzało wyjątkowy dzień w towarzystwie mamy Roberta, Iwony Lewandowskiej, jego siostry, Mileny oraz babci Anny Lewandowskiej. Wszystkie panie widzimy razem na opublikowanym przez Annę zdjęciu, jednak to fotografia z ostatnią z nich wywołała wiele komentarzy w sieci.

Sportsmenka dodała selfie zrobione ze swoją 85-letnią babcią Jolantą, które podpisała: „Grandmother ❤️ Moja Babcia jest cool😉👍 Super dzień z rodzinką!”. Na pierwszy rzut oka widać, że mają ze sobą dobry kontakt, a uśmiechy na twarzy sugerują, iż świetnie się czują we własnym towarzystwie.

Przypomnijmy, że niedługo ich rodzina się powiększy. Kilka dni temu para poinformowała, że oczekuje kolejnego potomka, który przyjdzie na świat w kwietniu 2020 roku. W jednym z wywiadów Anna zdradziła, że tym razem marzy o chłopcu. 

Uważacie, że są do siebie podobne?  

Anna Lewandowska ze swoją babcią

Anna i Robert Lewandowscy ze swoją najbliższą rodziną

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, rodzina
Fot. Instagram @ annalewandowskahpba

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.