Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała swoją babcię i najbliższą rodzinę!

Wspólnie obchodzili Dzień Niepodległości

Sabina Zięba 12 listopada 2019 12:55
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Ustawowo wolny od pracy 11 listopada jest dobrym momentem, by świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości, ale również by poświęcić czas swojej rodzinie. Do takiego wniosku doszli Anna i Robert Lewandowscy, spędzając podniosły dzień w gronie najbliższych. Na Instagramie pokazali kilka zdjęć z tego spotkania, z których największą popularnością cieszy się to przedstawiające trenerkę ze swoją babcią. Czy są podobne?

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich

Anna Lewandowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami nie tylko przepisami na zdrowe potrawy czy motywacyjnymi przemyśleniami, ale również zdjęciami prezentującymi ważne dla niej wydarzenia. W Święto Niepodległości na swoim koncie na Instagramie pokazała najbliższą rodzinę.

Wiadomo, że małżeństwo sportowców spędzało wyjątkowy dzień w towarzystwie mamy Roberta, Iwony Lewandowskiej, jego siostry, Mileny oraz babci Anny Lewandowskiej. Wszystkie panie widzimy razem na opublikowanym przez Annę zdjęciu, jednak to fotografia z ostatnią z nich wywołała wiele komentarzy w sieci.

Sportsmenka dodała selfie zrobione ze swoją 85-letnią babcią Jolantą, które podpisała: „Grandmother ❤️ Moja Babcia jest cool😉👍 Super dzień z rodzinką!”. Na pierwszy rzut oka widać, że mają ze sobą dobry kontakt, a uśmiechy na twarzy sugerują, iż świetnie się czują we własnym towarzystwie.

Przypomnijmy, że niedługo ich rodzina się powiększy. Kilka dni temu para poinformowała, że oczekuje kolejnego potomka, który przyjdzie na świat w kwietniu 2020 roku. W jednym z wywiadów Anna zdradziła, że tym razem marzy o chłopcu. 

Uważacie, że są do siebie podobne?  

Anna Lewandowska ze swoją babcią

Anna i Robert Lewandowscy ze swoją najbliższą rodziną

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, rodzina
Fot. Instagram @ annalewandowskahpba

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.