Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dziś jest „dzień przytulania” ogłosiła Anna Lewandowska i… pokazała urocze zdjęcie z Klarą!

Sylwia Olech 20 września 2017 17:45
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram

 

Choć trudno w to uwierzyć, nawet Anna Lewandowska czasami odpuszcza sobie trening. Zamiast niego trenerka wybrała dziś… przytulanie się z córeczką! Rozumiemy ją doskonale.

 

Polecamy także: Narodziny córeczki wywróciły jej świat do góry nogami! Zobacz najważniejsze momenty z życia Anny Lewandowskiej i jej rodziny

 

„Dzień przytulania” Anny i Klary Lewandowskich

Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza i co tu dużo mówić, nie zachęca do aktywności. Jesienna aura dała się najwyraźniej we znaki także Annie Lewandowskiej, która na swoim Instargramie ogłosiła, że dziś jej jedynym treningiem będzie… przytulanie się z córeczką!

 

 

Mała Klara już za chwilę skończy pięć miesięcy i jak piszą fani na nowym zdjęciu widać wyraźnie, że urosła. Internauci zachwycają się też „słodkimi paluszkami” dziewczynki i śmieją się, że chce zabrać mamie telefon. Trzeba przyznać, że zdjęcia ukochanych dziewczyn Roberta Lewandowskiego są naprawdę urocze!

 

Czytaj także: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

 

 

Jesteśmy z Ciebie dumne❤️ We are proud of You❤️ #daddy #family #annalewandowska #rl9 #fcbayern #hpba #goals

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

 

 

💪🏻Relacja z obozu by Ann – LATO 2017! Dużo zdjęć na blogu#motivationbyann 👉🏻https://hpba.pl/ A tu dodaję tylko kilka 😉 na zachętę 😉 zapraszam na bloga! Dziękuję za ten czas! ❤️💥👌🏻 Tym bardziej był on dla mnie bardzo wyjątkowy, ponieważ towarzyszyła mi wyjątkowa osoba – moja córeczka Klarcia 👶❤️ Jestem szczęśliwa, że mogę połączyć macierzyństwo z moją pasją. ❤️ Foto. @adammruk hpba #campbyAnn #motivationbyann #annalewandowska #healthyplanbyann Its here!!!! Report from the camp by Ann - Summer 2017! https://hpba.pl/relacja-obozu-by-ann-lato-2017/ Thank you for this great time! <3 it was very special because I was there with a special person - my daughter Klara <3. I am happy to be able to combine motherhood with my passion. <3 Photo. ADAM MRUK

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Zobacz też: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.