Olga Figaszewska 21 listopada 2017 07:00
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
1/5


Jest kobietą sukcesu, ale od dawna wiadomo, że dla Anny Lewandowskiej najważniejsza jest rodzina. Trenerka w pełni poświęca się wychowaniu malej Klary. Od roku pełni funkcję prezesa Olimpiad Specjalnych Polska. O przedsięwzięciu opowiedziała w poniedziałek w wywiadzie dla „Pytania na Śniadanie”. Oprócz tego zdradziła, jak będą wyglądały ich pierwsze wspólne święta z córeczką, co daje jej macierzyństwo, a także, wyznała dlaczego decyduje się zabierać Klarę na salę treningową?

 

Zobacz też: Robert Lewandowski: „Gdyby nie Ania, nie byłbym w miejscu, w którym jestem’’

Polecamy: „Nie mogę stanąć w miejscu’’. Anna Lewandowska będzie udzielać rad innym, jak mają żyć!

 

Anna Lewandowska o Klarze i macierzyństwie

Klara towarzyszy Annie Lewandowskiej na każdym kroku: wspólnie podróżują, razem dopingują Roberta, a nawet spędzają czas na sali treningowej. Sportsmenka ma nadzieję, że od najmłodszych lat zaszczepi Klarze miłość do sportu. Dlatego stara się być dla niej najlepszym wzorem. Taki początek dnia lubimy (...) Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, ze wsparciem rodziców?", napisała Ania publikując wspólne zdjęcie z córką zrobione na siłowni.

 

W krótkiej rozmowie w „Pytaniu na Śniadanie” dodała: „Staram się pokazać, że można pogodzić pracę, podróże, tworzenie własnej firmy z dzieckiem. Ja nie ukrywam, że z moją Klarunią razem ćwiczymy. To są fajne rzeczy, bo od samego początku staram się moją córeczkę uświadamiać, jak te aspekty są ważne w naszym życiu”.

 

Oczywiście po narodzinach dziecka wiele w jej życiu się zmieniło. Macierzyństwo jest motywacją do działania. Jakim dzieckiem  jest Klara? „Cały czas uśmiecha, ostatnio zabrałam ją na sesję i koleżanka mówi „Czy ona czasami płacze”? Ja mówię: „no jak jest głodna, tak jak mama, wtedy jest zła”. Klara jest bardzo fajnym uśmiechniętym dzieckiem i uważam, że to jest dobra recepta - kiedy rodzice są szczęśliwi uśmiechnięci, dają dużo miłości to i dziecko jest szczęśliwe, zdradziła trenerka.

 

Zobacz też: Akcja marketingowa, kaprys czy chęć zmiany? TYLKO U NAS stylistka fryzur Maryla Duda zdradza sekret spektakularnej metamorfozy Roberta Lewandowskiego

 

Zobacz, jak Klara Lewandowska spędza czas z mamą! Jak będą wyglądały ich pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia? To naprawdę urocze zdjęcia!

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
2/5

Jak będą wyglądały święta państwa Lewandowskich?

„Tak jak zawsze tradycyjnie i rodzinnie. Święta w tym roku, jak i rok temu, jak dwa lata temu i trzy lata temu, przygotowuje ja. Wszystko gotuje, jest zdrowo, jest smacznie. Na trzy dni zamykamy się z rodziną i w tym roku będzie to debiut Klary”, opowiedziała w „Pytaniu na śniadanie”.

3/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/5

"Taki początek dnia lubimy 🔝❤️Razem aktywny, sobotni poranek💪🏻💪🏻💪🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. ❤️💪🏻 Staram się być wzorem dla Niej najlepszym wzorem.💥 Teraz wiem Drogie mamy, co miałyście na myśli pisząc mi, że dzieci dają największa sile do działania! 💥💥💥Podpisuję się pod tym! 👌🏻Zmęczenie? Nieprzespane noce? Praca? Brak czasu dla siebie? Wszystko wynagradza ten jeden uśmiech!😻 I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. .... Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, ze wsparciem rodziców?", napisała trenerka pod jednym z postów na Instagramie.

 

Polecamy: Robert Lewandowski: „Gdyby nie Ania, nie byłbym w miejscu, w którym jestem’’

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
4/5

Klara Lewandowska jest jedną z najwierniejszych fanek Roberta! Dzielnie kibicowała tacie (tym razem przed telewizorem) podczas meczu Bayernu Monachium z FC Augsburgiem.

Zobacz też: „Ryczałam jak bóbr. Moje życie wywróciło się do góry nogami”. Anna Lewandowska szczerze jak nigdy o swoim smutnym dzieciństwie

Polecamy: Robert Lewandowski: „Gdyby nie Ania, nie byłbym w miejscu, w którym jestem’’

5/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/5

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.