SYLWIA OLECH 20 sierpnia 2017 17:00
1/7
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/7

 

Choć Klara Lewandowska 4 września skończy dopiero cztery miesiące jest już jedną z najpopularniejszych gwiazd na plotkarskich portalach i w mediach społecznościowych… I nikogo to nie dziwi!

 

Polecamy: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

 

Córka Roberta Lewandowskiego podbija Internet

Na jej narodziny czekaliśmy z zapartym tchem. W końcu to nasze „royal baby”, pierwsze dziecko ukochanego polskiego piłkarza Roberka Lewandowskiego i jego żony Anny. Od dnia przyjścia na świat Klara Lewandowska stała się gwiazdą. I choć do tej pory nikt nie widział jej buźki (rodzice pilnują, by na zdjęciach nie było jej widać!), każda fotka małej Klary od razu staje się hitem w sieci. Najczęściej zdjęcia z córeczką wrzuca na swój Instagram Anna Lewandowska, ale te zdjęcia to prawdziwy rarytas!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

 

Klara Lewandowska już wyznacza trendy!

Zobaczyć całą rodzinę Lewandowskich razem na jednym zdjęciu to nie lada gratka! Fotoreporterem udało się sfotografować Anię i Roberta z maleńką Klarą przy stadionie Bayernu Monachium, gdzie piłkarz trenował przed rozpoczynającym się nowym sezonem Bundesligi.

 

Na zdjęciach widać, że Klara jest oczkiem w głowie tatusia i że gdyby tylko mógł Robert Lewandowski nie wypuszczałby córeczki z rąk. Ale w sieci hitem stał się także dresik w arbuzy, w który ubrana jest córeczka Lewandowskich. Nie kosztuje fortuny, więc teraz każda dziewczynka może wyglądać jak Klara.

 

Zobacz zdjęcia rodziny Lewandowskich w naszej galerii! Są naprawdę urocze!

2/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/7

Najpierw sukienka Burberry, teraz dresik w arbuzy – Klara Lewandowska już jest trendsetterką! Wdzianko w arbuzy, w którym zakochała się cała Polska pochodzi z kolekcji marki Milky Baby i kosztuje ok. 100 złotych.

 

Polecamy: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

3/7
Klara Lewandowska z rodzicami
Copyright @East News
3/7

Robert Lewandowski uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką. Nic więc dziwnego, że gdy mała Klara wraz z mamą odwiedzają go na treningach szczęśliwy tata nie odrywa od córeczki oczu! 

 

Polecamy:  Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

4/7
Robert Lewandowski z córką
Copyright @Instagram @_rl9
4/7

On jest zakochany w Klarze bez pamięci, ona może być dumna z taty! Choć Robert Lewandowski został niedawno kontuzjowany, wziął udział w meczu inaugurującym nowy sezon Bundesligi i w 52. minucie strzeli gola z rzutu karnego.

 

Polecamy:  Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

5/7
Anna Lewandowska z Klarą
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/7

Dla swojej mamy Klara jest  „najlepszą małą przyjaciółką”, a zdjęcia Ani z córeczką, które trenerka publikuje na Instagramie od razu zdobywają tysiące polubień!

 

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Zachwytu nie kryje nawet Kinga Rusin!

6/7
Klara Lewandowska z rodzicami
Copyright @East News
6/7

Anna Lewandowska śpiewa córeczce przed snem kołysanki ze śpiewnika „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali”. Na nich wychowywali się nasi rodzicie i dziadkowie, a teraz mała Klara Lewandowska.

 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Zachwytu nie kryje nawet Kinga Rusin!

7/7
Klara Lewandowska z rodzicami
Copyright @East News
7/7

Anna Lewandowska i jej mąż Robert mają po 29 lat. Klara jest ich pierwszym dzieckiem. Czy dziewczynka doczeka się rodzeństwa?

 

Polecamy: Anna i Robert Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.