SYLWIA OLECH 20 sierpnia 2017 17:00
1/7
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/7

 

Choć Klara Lewandowska 4 września skończy dopiero cztery miesiące jest już jedną z najpopularniejszych gwiazd na plotkarskich portalach i w mediach społecznościowych… I nikogo to nie dziwi!

 

Polecamy: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

 

Córka Roberta Lewandowskiego podbija Internet

Na jej narodziny czekaliśmy z zapartym tchem. W końcu to nasze „royal baby”, pierwsze dziecko ukochanego polskiego piłkarza Roberka Lewandowskiego i jego żony Anny. Od dnia przyjścia na świat Klara Lewandowska stała się gwiazdą. I choć do tej pory nikt nie widział jej buźki (rodzice pilnują, by na zdjęciach nie było jej widać!), każda fotka małej Klary od razu staje się hitem w sieci. Najczęściej zdjęcia z córeczką wrzuca na swój Instagram Anna Lewandowska, ale te zdjęcia to prawdziwy rarytas!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

 

Klara Lewandowska już wyznacza trendy!

Zobaczyć całą rodzinę Lewandowskich razem na jednym zdjęciu to nie lada gratka! Fotoreporterem udało się sfotografować Anię i Roberta z maleńką Klarą przy stadionie Bayernu Monachium, gdzie piłkarz trenował przed rozpoczynającym się nowym sezonem Bundesligi.

 

Na zdjęciach widać, że Klara jest oczkiem w głowie tatusia i że gdyby tylko mógł Robert Lewandowski nie wypuszczałby córeczki z rąk. Ale w sieci hitem stał się także dresik w arbuzy, w który ubrana jest córeczka Lewandowskich. Nie kosztuje fortuny, więc teraz każda dziewczynka może wyglądać jak Klara.

 

Zobacz zdjęcia rodziny Lewandowskich w naszej galerii! Są naprawdę urocze!

2/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/7

Najpierw sukienka Burberry, teraz dresik w arbuzy – Klara Lewandowska już jest trendsetterką! Wdzianko w arbuzy, w którym zakochała się cała Polska pochodzi z kolekcji marki Milky Baby i kosztuje ok. 100 złotych.

 

Polecamy: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

3/7
Klara Lewandowska z rodzicami
Copyright @East News
3/7

Robert Lewandowski uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką. Nic więc dziwnego, że gdy mała Klara wraz z mamą odwiedzają go na treningach szczęśliwy tata nie odrywa od córeczki oczu! 

 

Polecamy:  Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

4/7
Robert Lewandowski z córką
Copyright @Instagram @_rl9
4/7

On jest zakochany w Klarze bez pamięci, ona może być dumna z taty! Choć Robert Lewandowski został niedawno kontuzjowany, wziął udział w meczu inaugurującym nowy sezon Bundesligi i w 52. minucie strzeli gola z rzutu karnego.

 

Polecamy:  Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

5/7
Anna Lewandowska z Klarą
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/7

Dla swojej mamy Klara jest  „najlepszą małą przyjaciółką”, a zdjęcia Ani z córeczką, które trenerka publikuje na Instagramie od razu zdobywają tysiące polubień!

 

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Zachwytu nie kryje nawet Kinga Rusin!

6/7
Klara Lewandowska z rodzicami
Copyright @East News
6/7

Anna Lewandowska śpiewa córeczce przed snem kołysanki ze śpiewnika „Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali”. Na nich wychowywali się nasi rodzicie i dziadkowie, a teraz mała Klara Lewandowska.

 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Zachwytu nie kryje nawet Kinga Rusin!

7/7
Klara Lewandowska z rodzicami
Copyright @East News
7/7

Anna Lewandowska i jej mąż Robert mają po 29 lat. Klara jest ich pierwszym dzieckiem. Czy dziewczynka doczeka się rodzeństwa?

 

Polecamy: Anna i Robert Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.