Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Zachwytu nie kryje nawet Kinga Rusin!

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2017 13:30
Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska

Klara Lewandowska na długo przed narodzinami została przez media okrzyknięta „polskim royal baby”. Gdy przyszła na świat na początku maja tego roku stało się oczywiste, że nawet najmniejsza wzmianka dotycząca córki Roberta Lewandowskiego będzie szeroko komentowana. Nikogo nie dziwi już, że zdjęcia, które Anna Lewandowska zamieszcza w Internecie, stają się z miejsca sprawą niemal narodową! Nie inaczej jest w przypadku tego najnowszego.

 

Polecamy też: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

 

Anna i Robert Lewandowscy na Instagramie

 

Czwartego sierpnia Klara Lewandowska skończyła trzy miesiące. Złośliwi twierdzą, że liczba publikacji na jej temat przewyższa nawet medialne zainteresowanie uznanymi i tworzącymi od lat gwiazdami. Nic dziwnego, skoro Robert Lewandowski jest uznawany za najlepszego polskiego piłkarza, zaś Anna Lewandowska może pochwalić się pokaźnym gronem zwolenniczek, które chętnie uczestniczą w organizowanych przez nią obozach treningowych, czytają książki jej autorstwa oraz korzystają z porad, których udziela za pośrednictwem bloga Healthyplanbyann. Medialne zainteresowanie przynosi oczywiście wymierne korzyści finansowe, jednak warto zaznaczyć, że zarówno kapitan reprezentacji Polski, jak i jego małżonka często włączają się w akcje charytatywne i dzielą zarobionymi pieniędzmi z najbardziej potrzebującymi. O wartości reklamowej obojga świadczy między innymi popularność profili na Instagramie: Robert Lewandowski może poszczycić się ponad 10 milionami obserwujących, zaś Anna Lewandowska ponad milionem.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

 

Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie z Klarą na Instagramie

 

Oczywiście każde zamieszczone przez nich zdjęcie jest szeroko komentowane przez fanów, szczególnie zaś te, które mają jakikolwiek związek z małą Klarą. Nie inaczej jest w przypadku tego najnowszego, na którym po raz pierwszy córkę sportowców widać aż tak wyraźnie.

 

 

Fani zachwyceni zdjęciem Anny Lewandowskiej z Klarą

 

Pod zamieszczony przez trenerkę zdjęciem pojawiły się od razu pełne zachwytu komentarze.

 

Najpiękniej ❤ uwielbiam takie momenty. Miłego dnia dla Was również”, napisała jedna z fanek. „Pięknie okazana miłość 😍 cudnego popołudnia 😘”, wtóruje jej inna. „Matczyna miłość ❤”, podkreślił poruszony trzeci.

 

Jeden z internautów pokusił się jednak o co najmniej dziwaczy komentarz: „Jejku myślałem ze pijesz kokosa. Przepraszam głodnemu chleb na mysli”, stwierdził tajemniczo.

 

olecamy też: Największa fanka Roberta Lewandowskiego? Jego córeczka Klara! Zobaczcie urocze zdjęcia całej rodziny

 

Kinga Rusin o zdjęciu Anny Lewandowskiej z Klarą

 

Fotografię skomentowała sama Kinga Rusin, która nie ukrywa zachwytu wywołanego zdjęciem zamieszczonym przez Annę Lewandowską na Instagramie!

 

I to jest właśnie miłość❤️❤️!”, napisała rozemocjonowana prezenterka TVN.

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.