Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski
VIVA! Tylko u nas

Zarobki Anny i Roberta Lewandowskich przyprawiają o zawrót głowy, ale to, ile wydają na pomoc innym zaskoczyło media!

Sabina Zięba 21 czerwca 2017 16:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski

W małżeństwie Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej trwa dobra passa. Po szczęśliwych narodzinach córeczki Klary na początku zeszłego miesiąca, zarówno trenerka, jak i sportowiec odnoszą kolejne sukcesy również na polu zawodowym. O zdolnego piłkarza zaczynają starać się różne światowe kluby proponując wysokie stawki. Robert jest obecnie najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem, jednak Anna nie pozostaje w tyle.

Polecamy też: Rewolucja w życiu Roberta Lewandowskiego! Czy piłkarz porzuci karierę w Niemczech?

Okazuje się, że dietetyczka podpisała właśnie kolejny intratny kontrakt. Batony w siedmiu smakach z logiem Foods by Ann, które uprzednio reklamowane były wśród grona piłkarzy, w marcu trafiły do jednej z popularnych stacji benzynowych. Kupujący mogą je znaleźć przy kasach, czyli w najkorzystniejszym miejscu, za które firmy płacą po 200 tys. złotych. Jednak jak informuje magazyn Party: "Ania i jej marka dostali to atrakcyjne miejsce od właścicieli stacji w zamian za udział w zyskach ze sprzedaży. A te mogą przynieść miliony!".

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny
Fot. Instagram

Polecamy też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Nic dziwnego, że w takiej sytuacji para postanowiła udzielać się charytatywnie. Jeden z dziennikarzy Super Expressu, Piotr Koźmiński, przeliczył, że przekazali już potrzebującym (najczęściej dzieciom) naprawdę zawrotną sumę! W dzienniku czytamy: "Z moich informacji wynika, że z własnych pieniędzy Lewandowscy przekazali już na cele charytatywne ponad milion złotych. To bardzo ostrożne szacunki, ta kwota może być jeszcze wyższa, ponieważ o wielu ich akcjach nie wiemy, jako że Lewandowscy często wolą pozostać w tych sprawach anonimowi i robią wielkie przelewy jako "anonimowi pomagacze"." 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.