Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewy zmienia klub
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Rewolucja w życiu Roberta Lewandowskiego! Czy piłkarz porzuci karierę w Niemczech?

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2017 07:00
Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewy zmienia klub
Fot. Getty Images

Kilka dni temu w mediach szerokim echem odbił się wywiad Roberta Lewandowskiego, w którym wyraził żal wobec kolegów z Bayernu Monachium. Klub co prawda zdobył Mistrzostwo Niemiec, ale odpadł z Ligi Mistrzów i Pucharu Niemiec, przez co napastnik nie miał szansy zdobyć tytułu króla strzelców. „Odczuwałem złość, byłem rozczarowany postawą drużyny. Tuż po meczu to uczucie mi towarzyszyło”, mówił wówczas. Do tego tematu powrócił w najnowszym wywiadzie jego agent. „Nigdy nie widziałem, aby był tak rozczarowany”, powiedział menedżer piłkarza Maik Barthel.

Polecamy też: Robert Lewandowski zaszokował wyznaniem: „Byłem rozczarowany postawą drużyny’’. Jednak przejdzie do Realu Madryt?

Agent Roberta Lewandowskiego o jego rozczarowaniu kolegami z Bayernu Monachium

Słowa menadżera dotyczą przede wszystkim ostatniego meczu, w którym Robert Lewandowski nie odczuł wsparcia kolegów. 

Robert powiedział mi, że nie miał wsparcia. Na dodatek mówił, że trener Carlo Ancelotti nie dał sygnału, aby partnerzy pomagali mu w zdobyciu korony króla strzelców. Jeszcze nigdy nie widziałem, aby był tak rozczarowany. Miał naprawdę nadzieję, że drużyna będzie go aktywnie wspierała na murawie”, wyznał w „Kickerowi” menedżer kapitana reprezentacji Polski, Maik Barthel.

Robert Lewandowski przejdzie z Bayernu Monachium do Realu Madryt lub Chelsea?

Według różnych źródeł, Robert Lewandowski z Bayernu Monachium miałby przejść do Realu Madryt. Jednak dziennikarz sportowy Maciej Iwański sugeruje, że... może to być jednak jeden z brytyjskich klubów!

Gdy kolega z Hiszpanii powiedział mi, że Real nie zamierza się ścigać z innym chętnym, zrobiło się naprawdę interesująco. Podobno parol na Roberta zagięło Chelsea. Od lat aktualne jest zainteresowanie Jose Mourinho. Sam zawodnik ma rozważać przenosiny do Londynu”, napisał dziennikarz TVP.

Jeden z kibiców zwrócił mu jednak uwagę w komentarzu, że Mourinho nie pracuje już w Chelsea, a w Manchesterze United. Pojawiło się zatem pytanie, czy przeprowadzka Roberta Lewandowskiego na Old Trafford również wchodzi w grę.

Tak. Mou go chciał i chce od kilku lat. Teraz jest w United, to chce go do United”, zaznaczył Iwański.

Zgody na transfer nie wyraża jednak obecny klub, w którym gra polski napastnik, czyli Bayern Monachium. Przypomnijmy, że w grudniu 2016 r. Robert Lewandowski przedłużył z nim kontrakt do czerwca 2021 roku. 

Polecamy też: Annę i Roberta Lewandowskich czeka długa rozłąka. Dlaczego?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.