Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcia z małą Klarą podczas zabawy!

„Chwile z moją córeczką kocham najbardziej!”

Olga Figaszewska 31 marca 2019 08:58

Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i osobom, które w odpowiednim momencie stanęły na jej drodze. Bizneswoman, mistrzyni karate, trenerka, motywatorką, ale przede wszystkim szczęśliwa mama i żona. Anna Lewandowska zmienia życie tysięcy kobiet. Taki obrała sobie cel. Praca jest jej największą pasją, daje jej satysfakcję i spełnienie. Prowadzi centrum treningowo-dietetyczne Healthy Center by Ann, jest właścicielką marki Foods by Ann i Healthy Store. Stworzyła nawet markę Baby by Ann z ubrankami i zabawkami dla najmłodszych. Wkrótce poprowadzi własny program w Dzień Dobry TVN - Sztuki walk, w którym zaprezentuje inspirujące historie kobiet. Chociaż na co dzień nie zwalnia tempa, to potrafi powiedzieć - ,,stop". Odpoczynek jest również bardzo ważną częścią życia. Jak spędza wolne chwile i skąd czerpie energię do kolejnych wyzwań?

Jak Anna Lewandowska spędza czas wolny?

Anna Lewandowska wylegująca się na kanapie? Jak sama przyznaje to rzadki widok, a jednak zdarza się. Odpoczynek pomaga jej zachować równowagę. „To czas, kiedy chciałabym w 100% oddać się wyłącznie swojej rodzinie no i może trochę sobie 😉 Czy powinnam mieć wyrzuty sumienia? Z całą pewnością nie, w końcu odpoczynek, myśląc też o osobie jest „w cenie” 🙌🤦🏻‍♀️”, napisała Anna Lewandowska.


Trenerka nie ukrywa, że jej jako sportowcowi i osobie, która od zawsze znajduje się w ruchu, trudno się wstrzymać. „Odpowiedź jest prosta. Balans (równowaga). Ok, aby dojść do tego etapu trzeba włożyć dużo wysiłku🙌. Mi, jako sportowcowi, któremu ruch i działanie były wpajane niemal od zawsze, jest nawet dużo trudniej zatrzymać się na chwilę, ale jak widać można😉 Nie mówię, że to łatwe. Ale da się!”, dodała.

Anna Lewandowska zdaje sobie sprawę z tego, że w dużej mierze to zasługa jej rodziny i bliskich. „Odpoczynek to bardzo ważna część życia. A chwile z moją córeczką (i oczywiście mężulkiem) kocham najbardziej!❤️”, dodała w kolejnym wpisie i podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami z małą Klarą!

Fotografie, na których bawi się z córeczką urzekły jej fanów! Sprawdźcie sami!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.