O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska o córeczce: „Moja mała nauczycielko życia – dziękuję, że jesteś!”

Zobacz, jak urosła mała Klara! Niedługo skończy dwa latka!

Olga Figaszewska 13 marca 2019 14:01

Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich skończy wkrótce dwa latka! W tym czasie Klara Lewandowska zdążyła stać się już małą trendsetterką, a jej zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych wzbudzają ogromne emocje. A to dopiero początek! Dziewczynka jest oczkiem w głowie Ani i Roberta. Mimo napiętego harmonogramu starają się poświęcać swojej córeczce każdą wolną chwilę. Celebrują wspólne momenty i zdarza się, że niektórymi z nich dzielą się z fanami za pośrednictwem Instagrama! Niedawno trenerka opublikowała kolejną uroczą fotografię z ukochaną pociechą, a przy okazji podzieliła się z obserwatorami pewną refleksją...

Anna Lewandowska o macierzyństwie i córeczce

Pojawiła się na świecie i wywróciła życie Anny i Roberta Lewandowskich do góry nogami. Klara ma niespożyte pokłady energii, uśmiech nie schodzi z jej twarzy... Kibicuje tacie podczas meczów, a mamie towarzyszy podczas treningów. Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo jest jej najważniejszą rolą. Docenia wszystkie najpiękniejsze momenty spędzone ze swoją córeczką. Oczywiście, jak każdej mamie zdarzają jej się gorsze momenty... 

„Bez Ciebie nie idę... Niesamowite, ile taka MAŁA istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej MIŁOŚCI do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej - uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile.

Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej NOCY (🤪) widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe PRZEMIJA? Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! 🙌❤️ Dzielmy się tym co dobre ❤🌞 Dzisiaj taka mała refleksja z rana🙌☕☕☕☕☕☕☕😉” napisała Anna Lewandowska.

Fani byli poruszeni nie tylko jej słowami... Ich uwagę zwróciła również słodka fotografia Ani i córeczki, do której pozowały w identycznych stylizacjach! Nie da się nie zauważyć, że mała Klara rośnie jak na drożdżach!

„Aa jak Klarcia Urosła ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤣❤️❤️🤣❤️🤣🤣🤣🤣❤️❤️”, „Klara już taka duża?! 😍”, „Piękne i prawdziwe słowa, czuję to samo do mojej małej córeczki 💞💞💞”, „❓Lady in red❓😊”, piszą obserwatorzy.

Zobacz wspólne zdjęcia Ani i Roberta Lewandowskich z córeczką! 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.