Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska w poruszających słowach zaapelowała do kobiet...

„Pamiętajcie proszę o tym, co najważniejsze”

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2019 09:45
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Motywująca, inspirująca, energetyczna... Taka jest Anna Lewandowska. Żona kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej spełnia się w życiu prywatnym i zawodowym. Za każdym razem udowadnia, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. W końcu wiarą we własne marzenia i ciężką pracą sama osiąga najwyższe cele. Najnowszym wpisem trenerka zagrzewa swoje fanki do walki!

Anna Lewandowska o motywacji i docenianiu

W ostatnim czasie w mediach poruszany jest temat kobiecej solidarności. Wiele z nas wciąż nie wierzy we własne możliwości, brak nam pewności siebie, umniejszamy sobie na każdym polu. Anna Lewandowska zadaje nam jedno proste pytanie: „W czym jesteś MISTRZYNIĄ?”. Trenerka wyjaśniła, że nie chodzi jej o zdobyte medale na arenie międzynarodowej. Gwiazda zaapelowała w jednym z wpisów do kobiet, by nie bały się doceniać i pamiętały o swoich mocnych stronach.

,,Która z Was potrafi na głos powiedzieć : Tak! Jestem w tym dobra! Jestem najlepsza! Czuję, że to moja najmocniejsza strona! Która potrafi docenić swoje możliwości?! Napisz na kartce w czym JESTEŚ DOBRA! Jakie są Twoje mocne strony. Może jesteś mistrzynią matematyki? A może potrafisz szybko BIEGAĆ 🏃‍? Pięknie malujesz? Nogocjacje - to jest to, w czym jesteś mistrzynią? 😇🤗 A inny to widzą? Niech DOCENIĄ, a nie OCENIĄ! Miło jest, kiedy czujemy wsparcie, kiedy ktoś moooooocno trzyma za nas kciuki, życzy nam dobrze. Życzę Wam, abyście w swoim otoczeniu znaleźli takie kochane osoby lub choć jedną🤞❤ A może już takie osoby macie? ", pisze Ania Lewandowska.

Gwiazda podkreśla, że nadchodzi świąteczny czas, w którym powinniśmy choć na chwilę zatrzymać się, wyciszyć, poświęcić sobie więcej czasu. Ania Lewandowska namawia, by kobiety nigdy nie dawały sobie podcinać skrzydeł. 

,,Pamiętajcie proszę, o tym, co najważniejsze - nauczymy się doceniać same siebie. Pozbądźmy się negatywnych emocji, to pozwala wydobyć nasz najlepszy potencjał. Może i zabrzmiało to „górnolotnie” 😉, ale przypomnij sobie, ile razy brakowało Ci energii, bo docierały do Ciebie „złe wibracje” od innych osób?
Wielki Post ... to ważna chwila. To czas, który możemy przeznaczyć na wyciszenie i OCZYSZCZENIE. Szukanie sił na pojednanie, przebaczenie, sposobności na uściski, wzmocnienie, wsparcie. To bardzo potrzebny nam wszystkim czas ❤", zakończyła.

Wpis trenerki spotkał się z natychmiastowym odzewem ze strony internautek. „We wszystkim jestem dobra...przynajmniej troszkę 😂😂”, „Nigdy się nie poddaje, i namawiam do tego innych 💪”, „Jestem mistrzynią w byciu wyluzowaną mamą, 6 - letniego, cudownego synka ☺️💕”, piszą.

Zgadzamy się z jej przesłaniem, a Wy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What are you the best at?💥 Which one of you can say out loud: Yes, I'm good at it! I'm the best! I feel that this is my strenght! Who is supporting us? It's nice when we feel support, when someone is keeping fingers crossed for us and wishes us well. ________________________ W czym jesteś MISTRZYNIĄ? Już widzę te komentarze pod moim postem… “MISTRZYNIĄ? Serio? Że niby w czym jesteś taka dobra?” TAK 😎 ! I nie chodzi teraz mi o zdobyte medale na zawodach sportowych na arenie międzynarodowej.🤷‍♀ Kobitki moje kochane!🤔🥰 Która z Was potrafi na głos powiedzieć : Tak! Jestem w tym dobra! Jestem najlepsza! Czuję, że to moja najmocniejsza strona! Która potrafi docenić swoje możliwości?! Napisz na kartce w czym JESTEŚ DOBRA! Jakie są Twoje mocne strony. Może jesteś mistrzynią matematyki? A może potrafisz szybko BIEGAĆ 🏃‍? Pięknie malujesz? Nogocjacje - to jest to, w czym jesteś mistrzynią? 😇🤗 A inny to widzą? Niech DOCENIĄ, a nie OCENIĄ! Miło jest, kiedy czujemy wsparcie, kiedy ktoś moooooocno trzyma za nas kciuki, życzy nam dobrze. Życzę Wam, abyście w swoim otoczeniu znaleźli takie kochane osoby lub choć jedną🤞❤ A może już takie osoby macie? Pamiętajcie proszę, o tym, co najważniejsze - nauczymy się doceniać same siebie. Pozbądźmy się negatywnych emocji, to pozwala wydobyć nasz najlepszy potencjał. Może i zabrzmiało to „górnolotnie” 😉, ale przypomnij sobie, ile razy brakowało Ci energii, bo docierały do Ciebie „złe wibracje” od innych osób? Wielki Post ... to ważna chwila. To czas, który możemy przeznaczyć na wyciszenie i OCZYSZCZENIE. Szukanie sił na pojednanie, przebaczenie, sposobności na uściski, wzmocnienie, wsparcie. To bardzo potrzebny nam wszystkim czas ❤🤞 Sciskam Ann #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.