Fanki już gratulują!

Olga Figaszewska 9 października 2018 16:31

Drugie polskie royal baby jest już w drodze?! Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie dwuznaczny wpis! Czyżby ukochana Roberta Lewandowskiego chciała nam tym samym coś przekazać?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?!

Chyba wszyscy pamiętamy emocje towarzyszące pierwszej ciąży trenerki. A narodziny małej Klary diametralnie odmieniły życie Anny i Roberta Lewandowskich. Oboje przyznają, że córeczka zachwiała ich wartościami i udowodniła, co tak naprawdę w życiu ma sens. Pomogła im dojrzeć i jest źródłem niesamowitych pokładów inspiracji.

Anna i Robert Lewandowscy  podkreślali w wielu wywiadach, że myślą o dużej rodzinie.  Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że trenerka już jest w drugiej ciąży. Teraz tylko je podsyciła. Czyżby małżeństwo przygotowywało się na przyjście na świat nowego potomka?  

Na jej Instagramie pojawił się na pozór zwykły wpis kulinarny, jednak treść dołączona do zdjęcia budzi spore emocje. „Domowy pudding na zachciankę, choćby ciążową, ale nie tylko!”, napisała Anna Lewandowska. I dodała, że przecież zachcianka może dopaść nie tylko kobiety w ciąży. Jednak fanki pospieszyły z dodatkowymi  pytaniami, a niektóre już gratulują jej błogosławionego stanu.

Czy Ania odpowie?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domowy pudding na zachciankę, choćby ciążową…, ale nie tylko! SKŁADNIKI: ✔️1 awokado ✔️1 banan ✔️2 łyżki kakao ✔️1 łyżka musu kokosowego ✔️100 ml mleka roślinnego np. kokosowego ✔️szczypta cynamonu ✔️1/2 garści suszonej żurawiny Tak naprawdę polecam takie przysmaki każdemu, bo to szybka i łatwa alternatywa dla niezdrowych sklepowych słodyczy… a zachcianka może dopaść przecież nie tylko kobiety w ciąży 🙂 www.hpba.pl 🍓🍑🍇🍉🍌🍒🍋🍊🍐🍎🍈🍍🍉 Home-made pudding to satisfy your craving when pregnant… or not! INGREDIENTS: ✔️1 avocado ✔️1 banana ✔️2 tablespoons cocoa ✔️1 tablespoon coconut paste ✔️100 ml plant milk, e.g. coconut milk (beverage) ✔️a pinch of cinnamon ✔️1/2 a handful of dried cranberries www.healthyplanbyann.com #annalewandowska #motivation #healthyplanbyann #recipe

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

1/6
Anna Lewandowska, urodziny Anny Lewandowskiej, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/6

2/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@hpbannalewandowska
2/6

3/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, jamnik
Copyright @Instagram/@Robert Lewandowski
3/6

4/6
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
4/6

5/6
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.