Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez spotkały się na plaży!

Która prezentowała się lepiej?

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2019 14:51
Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Kilka dni temu Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Jennifer Lopez! Do spotkania doszło po koncercie z okazji urodzinowej trasy koncertowej wokalistki. Polska WAG bawiła się świetnie podczas występu artystki. Trenerka wyznała, że gwiazda jest dla niej prawdziwą motywacją. Żona Roberta Lewandowskiego wszystko zrelacjonowała na swoich kanałach social media. Teraz doszło do kolejnego spotkania!

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez na plaży

Czy panie spędzają wspólnie wolny czas? Polska trenerka i wokalistka miały szansę ponownie zamienić parę słów. Podobno zatrzymały się w tym samym pięciogwiazdkowym hotelu w tureckiego Antalyi.  Nic dziwnego, że Jennifer Lopez i Anna Lewandowska spotkały się po raz kolejny, tym razem podczas spaceru na plaży. I oczywiście, nie odmówiły sobie wspólnej fotografii.

Piosenkarka korzystała z ostatnich wolnych chwil. W końcu za chwilę czeka ją kolejny koncert w ramach trasy It’s My Party Tour. Jennifer Lopez tego dnia miała na sobie bordowe body, które doskonale podkreślało jej figurę. „Trzy kolejne występy przede mną. Łapię każdą chwilę. Dzisiaj wieczorem widzimy się w Maladze”, napisała na swoim Instagramie. 

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez słyną z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Prezentowały się zjawiskowo! Która z nich wygląda lepiej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.