Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez spotkały się na plaży!

Która prezentowała się lepiej?

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2019 14:51
Anna Lewandowska, Jennifer Lopez
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Kilka dni temu Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Jennifer Lopez! Do spotkania doszło po koncercie z okazji urodzinowej trasy koncertowej wokalistki. Polska WAG bawiła się świetnie podczas występu artystki. Trenerka wyznała, że gwiazda jest dla niej prawdziwą motywacją. Żona Roberta Lewandowskiego wszystko zrelacjonowała na swoich kanałach social media. Teraz doszło do kolejnego spotkania!

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez na plaży

Czy panie spędzają wspólnie wolny czas? Polska trenerka i wokalistka miały szansę ponownie zamienić parę słów. Podobno zatrzymały się w tym samym pięciogwiazdkowym hotelu w tureckiego Antalyi.  Nic dziwnego, że Jennifer Lopez i Anna Lewandowska spotkały się po raz kolejny, tym razem podczas spaceru na plaży. I oczywiście, nie odmówiły sobie wspólnej fotografii.

Piosenkarka korzystała z ostatnich wolnych chwil. W końcu za chwilę czeka ją kolejny koncert w ramach trasy It’s My Party Tour. Jennifer Lopez tego dnia miała na sobie bordowe body, które doskonale podkreślało jej figurę. „Trzy kolejne występy przede mną. Łapię każdą chwilę. Dzisiaj wieczorem widzimy się w Maladze”, napisała na swoim Instagramie. 

Anna Lewandowska i Jennifer Lopez słyną z zamiłowania do zdrowego trybu życia. Prezentowały się zjawiskowo! Która z nich wygląda lepiej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…