Jan Nowicki, VIVA! lipiec 2015, main topic
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Nowicki znów wziął ślub! Wiemy, kim jest żona największego amanta polskiego kina

25 stycznia 2018 07:30
Jan Nowicki, VIVA! lipiec 2015, main topic
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jego ślubem i rozwodem z Małgorzatą Potocką żyła cała Polska. Ale kolejny ślub Jan Nowicki wziął po kryjomu. Jego wybranką od roku jest Anna Kondratowicz. Teraz po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć o niej z magazynie PANI.

 

„Zauważyłem, że ma szczególny ogląd świata, inteligencję i ogromną wrażliwość na ludzi, zwierzęta, słowo (...) W pewnym momencie pomyślałem, że to może być to”.

 

Zobacz też: "Młodość, która minęła? Czasami ją słyszę, czasami wącham". Jan Nowicki  obchodzi urodziny!

Jan Nowicki wziął drugi ślub

To jego drugie małżeństwo. Dzieci – Łukasza i Sajanę – ma z nieformalnych związków. Z węgierską reżyserką Martą Meszaros, z którą przeżył 30 lat, nie miał ślubu. Z Anną Kondratowicz pobrał się w Namysłowie. Ślubu udzielił im zaprzyjaźniony burmistrz.

 

„Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam”, Jan Nowicki powiedział w PANI. „I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc”.

 

Jan Nowicki mieszka w Kielcach

Na początku jego znajomi byli w szoku. On, słynny krakus, bez którego Kraków by nie istniał, wybrał Kielce? A jednak. Zakochany mężczyzna podążył za wybranką. Zmienił siebie i zmienił miasto. Nareszcie jest szczęśliwy. I pewien, że to już ostatnia miłość i ostatnie małżeństwo.

 

„Jak śpi, a ja się budzę w nocy, to gładzę ją po twarzy i zupełnie mi to wystarcza”, wyznał w PANI Jan Nowicki.

 

Polecamy też: Małgorzata Potocka szczerze o rozwodzie z Janem Nowickim. "Janek nie dostarczał mi..."

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.