Halina Mlynkova, 25/2016 Jan Nowicki, VIVA! 25/2020
Fot. Antoni Zamachowski, Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova traktowała go jak ojca. Teraz wspominała ostatnią rozmowę z Janem Nowickim

Ich relacja była wyjątkowa

Karol Sowa 8 grudnia 2023 10:56
Halina Mlynkova, 25/2016 Jan Nowicki, VIVA! 25/2020
Fot. Antoni Zamachowski, Marta Wojtal

Rok temu pożegnaliśmy wybitnego polskiego aktora — Jana Nowickiego. To właśnie 7 grudnia media obiegła niezwykle smutna informacja o jego śmierci. W rocznicę odejścia artysty, Halina Mlynkova postanowiła wspomnieć, jak wyglądała jej ostatnia rozmowa z teściem. Jej wyznanie chwyta za serce. 

Halina Mlynkova i Jan Nowicki — relacja

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki od 2003 do 2012 roku uchodzili za zgrane małżeństwo. Zakochani doczekali się również syna. I choć każdy wróżył im szczęśliwą przyszłość, nagle postanowili się rozstać.  

W tamtym czasie piosenkarka mogła liczyć na wsparcie teścia — Jana Nowickiego. Oboje niemal od samego początku doskonale się rozumieli. Artystka kilka dni temu podczas rozmowy na kanale „Kowal W Obiektywie" wspomniała wybitnego aktorka, z którym łączyła ją wyjątkowa i piękna relacja. „Zastanawiałam się, czym sobie zasłużyłam, że mówił mi takie rzeczy", wyznała. 

Zaś w 2020 roku Jan Nowicki w Kulisach Sławy przyznał: „Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, mówię: "córeczko", a ona do mnie: "tatusiu".

CZYTAJ TEŻ: Syn Krzysztofa Krawczyka jest skonfliktowany z jego żoną. Ewa Krawczyk pragnie pojednania

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova wspomina ostatnią rozmowę z Janem Nowickim

Piosenkarka w podczas wywiadu, który ukazał się na platformie YouTube, wspomniała jedną z ostatnich rozmów z Janem Nowickim. Wokalistka nie ukrywa, że to wspomnienie pozostanie w jej pamięci na zawsze. „Jeden z ostatnich telefonów, kilka miesięcy przed jego odejściem, był niesamowity. Nagle do mnie zadzwonił i to była przepiękna rozmowa. Oczywiście zostawię ją dla siebie, ale była niezwykła i zastanawiałam się potem jeszcze długo w samochodzie, bo specjalnie tam zostałam, żeby niczym nie naruszyć tego pięknego momentu, zastanawiałam się czym zasłużyłam na takie piękne emocje z jego strony i takie zwierzenia", mówiła  w „Kowal w Obiektywie".

Aktor odszedł 7 grudnia 2022 roku. 

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje Elżbieta Sommer. Pani Chmurka odeszła w wieku 87 lat

Jan Nowicki, VIVA! 25/2020, grudzień 2020
Fot. Antoni Zamachowski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.