Anna Kalczyńska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska ma koronawirusa. Gwiazda pokazała wynik testu

,Mam i ja. Będzie więcej osocza!", napisała

Olga Figaszewska 25 października 2020 18:41
Anna Kalczyńska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Kalczyńska od niedawna przebywała na kwarantannie. Gwiazda Dzień Dobry TVN przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że testy wykazały u niej koronawirusa. Dziennikarka pokazała wynik testu.

Anna Kalczyńska pokazała test na koronawirusa

„"No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam, nie kuście losu, uważajcie na siebie ”, informowała na Instastories Ann Kalczyńska.

Dziennikarka miała kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Od tamtej pory wraz z najbliższymi przebywała na kwarantannie.

Gwiazda jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jednym z komentarzy napisała: „Proszę się nie martwić, jestem zdrowa i negatywna”. Dziś na InstaStories opublikowała wynik tekstu, z którego wynika, że Anna Kalczyńska ma koronawirusa.

„Mam i ja. Będzie więcej osocza! ”, napisała gwiazda. Dziennikarka mimo wszystko, stara się myśleć pozytywnie!

A my życzymy dużo zdrowia całej rodzinie! 

Anna Kalczyńska
Fot. Instagarm

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.