Anna Kalczyńska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska ma koronawirusa. Gwiazda pokazała wynik testu

,Mam i ja. Będzie więcej osocza!", napisała

Olga Figaszewska 25 października 2020 18:41
Anna Kalczyńska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Kalczyńska od niedawna przebywała na kwarantannie. Gwiazda Dzień Dobry TVN przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że testy wykazały u niej koronawirusa. Dziennikarka pokazała wynik testu.

Anna Kalczyńska pokazała test na koronawirusa

„"No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam, nie kuście losu, uważajcie na siebie ”, informowała na Instastories Ann Kalczyńska.

Dziennikarka miała kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Od tamtej pory wraz z najbliższymi przebywała na kwarantannie.

Gwiazda jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jednym z komentarzy napisała: „Proszę się nie martwić, jestem zdrowa i negatywna”. Dziś na InstaStories opublikowała wynik tekstu, z którego wynika, że Anna Kalczyńska ma koronawirusa.

„Mam i ja. Będzie więcej osocza! ”, napisała gwiazda. Dziennikarka mimo wszystko, stara się myśleć pozytywnie!

A my życzymy dużo zdrowia całej rodzinie! 

Anna Kalczyńska
Fot. Instagarm

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.