Anna Kalczyńska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska ma koronawirusa. Gwiazda pokazała wynik testu

,Mam i ja. Będzie więcej osocza!", napisała

Olga Figaszewska 25 października 2020 18:41
Anna Kalczyńska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Kalczyńska od niedawna przebywała na kwarantannie. Gwiazda Dzień Dobry TVN przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że testy wykazały u niej koronawirusa. Dziennikarka pokazała wynik testu.

Anna Kalczyńska pokazała test na koronawirusa

„"No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam, nie kuście losu, uważajcie na siebie ”, informowała na Instastories Ann Kalczyńska.

Dziennikarka miała kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Od tamtej pory wraz z najbliższymi przebywała na kwarantannie.

Gwiazda jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jednym z komentarzy napisała: „Proszę się nie martwić, jestem zdrowa i negatywna”. Dziś na InstaStories opublikowała wynik tekstu, z którego wynika, że Anna Kalczyńska ma koronawirusa.

„Mam i ja. Będzie więcej osocza! ”, napisała gwiazda. Dziennikarka mimo wszystko, stara się myśleć pozytywnie!

A my życzymy dużo zdrowia całej rodzinie! 

Anna Kalczyńska
Fot. Instagarm

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.