Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska odtworzyła wakacyjną fotografię z synkiem sprzed lat!

Obok tego kadru nie można przejść obojętnie!

Redakcja VIVA! 8 sierpnia 2020 08:18
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska wybrała się na upragnione wakacje. Współprowadząca Dzień Dobry TVN wraz z całą rodziną, jak co roku udała się nad polskie morze. Zdjęciami z wypoczynku podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama! Jedno z nich wyjątkowo skradło ich serca! 

Anna Kalczyńska na wspólnym zdjęciu z synkiem

Anna Kalczyńska postawiła na wypoczynek w Polsce! Od lat przyjeżdża w to samo miejsce do Chałup z rodziną i przyjaciółmi. Na Instagramie publikuje urocze fotografie. Dzięki temu możemy zobaczyć, że spędzają wolny czas bardzo aktywnie! Korzystają z pięknej pogody, ciszy i spokoju. Tymczasem jedno ze zdjęć zwróciło szczególną uwagę wielbicieli gwiazdy.  Wraz z synem, Jankiem udało jej się odtworzyć kadr sprzed 10 lat! Chłopiec był wtedy małym brzdącem. 

,,Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu", napisała gwiazda. 

Fani dziennikarki nie mogli przejść obok tego zdjęcia obojętnie. Nie da się ukryć, że zmienił się jedynie syn współprowadzącej Dzień Dobry TVN. Janek rośnie jak na drożdżach! Za to dla Anny Kalczyńskiej czas zatrzymał się w  miejscu. Wygląda zachwycająco!

,,Pięknie Pani wygląda żadnych zmian na zdj, z wyjątkiem młodego człowieka, który nieco się postarzał ❤️”, ,,A Ty Aniu nic się nie zmieniłaś a wręcz przeciwnie rozkwitasz cudowna fotka💕", ,,Za kolejne 10 już pewnie to On Panią podniesie", ,,Dla mamy czas się zatrzymał :) pięknie pani Aniu", piszą fani dziennikarki. 

My również jesteśmy zachwyceni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu❤️

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to pływamy! Wszystkie foki na wodę! #chałupy #zatoka #2k20 #sport #rodzinnie

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.