Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska odtworzyła wakacyjną fotografię z synkiem sprzed lat!

Obok tego kadru nie można przejść obojętnie!

Redakcja VIVA! 8 sierpnia 2020 08:18
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska wybrała się na upragnione wakacje. Współprowadząca Dzień Dobry TVN wraz z całą rodziną, jak co roku udała się nad polskie morze. Zdjęciami z wypoczynku podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama! Jedno z nich wyjątkowo skradło ich serca! 

Anna Kalczyńska na wspólnym zdjęciu z synkiem

Anna Kalczyńska postawiła na wypoczynek w Polsce! Od lat przyjeżdża w to samo miejsce do Chałup z rodziną i przyjaciółmi. Na Instagramie publikuje urocze fotografie. Dzięki temu możemy zobaczyć, że spędzają wolny czas bardzo aktywnie! Korzystają z pięknej pogody, ciszy i spokoju. Tymczasem jedno ze zdjęć zwróciło szczególną uwagę wielbicieli gwiazdy.  Wraz z synem, Jankiem udało jej się odtworzyć kadr sprzed 10 lat! Chłopiec był wtedy małym brzdącem. 

,,Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu", napisała gwiazda. 

Fani dziennikarki nie mogli przejść obok tego zdjęcia obojętnie. Nie da się ukryć, że zmienił się jedynie syn współprowadzącej Dzień Dobry TVN. Janek rośnie jak na drożdżach! Za to dla Anny Kalczyńskiej czas zatrzymał się w  miejscu. Wygląda zachwycająco!

,,Pięknie Pani wygląda żadnych zmian na zdj, z wyjątkiem młodego człowieka, który nieco się postarzał ❤️”, ,,A Ty Aniu nic się nie zmieniłaś a wręcz przeciwnie rozkwitasz cudowna fotka💕", ,,Za kolejne 10 już pewnie to On Panią podniesie", ,,Dla mamy czas się zatrzymał :) pięknie pani Aniu", piszą fani dziennikarki. 

My również jesteśmy zachwyceni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu❤️

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to pływamy! Wszystkie foki na wodę! #chałupy #zatoka #2k20 #sport #rodzinnie

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.