Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska odtworzyła wakacyjną fotografię z synkiem sprzed lat!

Obok tego kadru nie można przejść obojętnie!

Redakcja VIVA! 8 sierpnia 2020 08:18
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska wybrała się na upragnione wakacje. Współprowadząca Dzień Dobry TVN wraz z całą rodziną, jak co roku udała się nad polskie morze. Zdjęciami z wypoczynku podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama! Jedno z nich wyjątkowo skradło ich serca! 

Anna Kalczyńska na wspólnym zdjęciu z synkiem

Anna Kalczyńska postawiła na wypoczynek w Polsce! Od lat przyjeżdża w to samo miejsce do Chałup z rodziną i przyjaciółmi. Na Instagramie publikuje urocze fotografie. Dzięki temu możemy zobaczyć, że spędzają wolny czas bardzo aktywnie! Korzystają z pięknej pogody, ciszy i spokoju. Tymczasem jedno ze zdjęć zwróciło szczególną uwagę wielbicieli gwiazdy.  Wraz z synem, Jankiem udało jej się odtworzyć kadr sprzed 10 lat! Chłopiec był wtedy małym brzdącem. 

,,Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu", napisała gwiazda. 

Fani dziennikarki nie mogli przejść obok tego zdjęcia obojętnie. Nie da się ukryć, że zmienił się jedynie syn współprowadzącej Dzień Dobry TVN. Janek rośnie jak na drożdżach! Za to dla Anny Kalczyńskiej czas zatrzymał się w  miejscu. Wygląda zachwycająco!

,,Pięknie Pani wygląda żadnych zmian na zdj, z wyjątkiem młodego człowieka, który nieco się postarzał ❤️”, ,,A Ty Aniu nic się nie zmieniłaś a wręcz przeciwnie rozkwitasz cudowna fotka💕", ,,Za kolejne 10 już pewnie to On Panią podniesie", ,,Dla mamy czas się zatrzymał :) pięknie pani Aniu", piszą fani dziennikarki. 

My również jesteśmy zachwyceni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu❤️

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to pływamy! Wszystkie foki na wodę! #chałupy #zatoka #2k20 #sport #rodzinnie

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?