Anna Kalczyńska, Maciej Maciejowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Poznali się w pracy, żyje w cieniu sławnej żony. Kim jest Maciej Maciejowski, mąż Anny Kalczyńskiej?

W swojej branży odnosi wielkie sukcesy

Karol Sowa 30 stycznia 2024 19:57
Anna Kalczyńska, Maciej Maciejowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Od ponad 15 lat tworzą niezwykle piękne i zgrane małżeństwo. Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski każdego dnia udowadniają, jak wielka jest ich miłość. Co więcej, wychowują troje dzieci. I choć o słynnej dziennikarce wiemy wiele, tak o jej ukochanym znacznie mniej. Kim jest i co o nim wiemy?

Kim jest Maciej Maciejowski, mąż Anny Kalczyńskiej?

Okazuje się, że Maciej Maciejowski jest bardzo dobrze wykształcony. Ukończył Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu. Na tym jednak nie koniec. Mąż ulubienicy widzów jest również absolwentem Warsaw-Illinois Executive MBA. 

Ukochany Anny Kalczyńskiej żyje w cieniu sławnej żony, jednak w swojej dziedzinie odnosi wielkie sukcesy. Karierę zaczął jako project manager w Onecie, a niedługo potem objął stanowisko w Ministerstwie Cyfryzacji. Później związał się ze stacją TVN. To właśnie tam odpowiedzialny był za marketing kanałów: TVN24, TVN Style czy TVN Turbo. Z czasem został członkiem zarządu ws. digital & e-commerce, jednak po 16 latach w 2020 roku pożegnał się z pracą w TVN-ie.

CZYTAJ TEŻ: Wielka radość w domu Muńka Staszczyka. Przekazał wspaniałe wieści, nie kryje dłużej szczęścia

Anna Kalczyńska, Maciej Maciejowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski — historia miłości

Poznali się w pracy. Ona była wówczas reporterką w TVN24, zaś on pracował w marketingu. Potrzebowała pomocy w opracowaniu pewnej strategii reklamowej dla jednego z programów, za który była odpowiedzialna. I to właśnie zimą w 2006 roku kolega polecił jej Macieja Maciejowskiego. „Los sprawił, że pewnego dnia zjawiła się w moim gabinecie ze służbową sprawą. Podobno mocno się zaczerwieniłem. Dla mnie to nic dziwnego, że poznaliśmy się w pracy. Stacja TVN była wtedy firmą rodzinną, spędzaliśmy tam wszyscy dużo czasu, nie byliśmy jedyną parą. Nie kryliśmy się z uczuciem, choć myślę, że nasze błyskawiczne zejście się wcale nie wróżyło trwałego związku", wyjaśniała w Twoim Stylu.

W 2007 roku wybrali się w podróż do Kalifornii, gdzie Maciej poprosił nową miłość o rękę. Tego samego roku stanęli na ślubnym kobiercu. „Pomyślałam, że to człowiek z pasją, żyjący w nieznanym mi świecie, ale umie słuchać i jest ciekawy tego, co mam do powiedzenia. No i jest bardzo męski. A kiedy mi się oświadczył, moje pierwsze pytanie brzmiało, czy chce mieć ze mną dzieci. Gdy odpowiedział, że tak, to dla mnie było ukoronowaniem naszego szczęścia. No i teraz przez ten świat idziemy razem z naszymi dziećmi", zwierzała się na łamach magazynu VIVA!.

Dzisiaj zakochani tworzą idealne małżeństwo i wychowują trzy pociechy, które są dla nich całym światem: Krystynę, Hanię i Jana. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Alicja Resich nie chciała, by córka została dziennikarką. Wspierała ją w założeniu własnej fundacji

Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska mąż
Fot. BOLESLAW WALEDZIAK/REPORTER

Anna Kalczyńska, Maciej Maciejowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.