Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska mąż
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Pracowali razem przez wiele lat. Aż do zeszłego roku! Kim jest mąż Anny Kalczyńskiej?

Maciej Maciejowski od razu zakochał się w dziennikarce!

Rafał Kowalski 4 listopada 2021 14:56
Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska mąż
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

W pracy jest zawsze skupiony i profesjonalny, w domu spełnia się jako tata trójki dzieci i czuły mąż. Maciej Maciejowski od piętnastu lat jest szczęśliwym partnerem Anny Kalczyńskiej. I choć to o dziennikarce częściej czyta się w mediach, nie wszystko udałoby się jej bez pomocy i wsparcia partnera.

Kim jest mąż Anny Kalczyńskiej? Edukacja, praca

Maciej Maciejowski ukończył kilka kierunków studiów. To absolwent zarówno Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego jak i Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Partner znanej dziennikarki ukończył też prestiżowe studia Warsaw-Illinois Executive MBA.

By dojść do miejsca, w którym jest teraz, Maciej Maciejowski przeszedł wiele szczebli kariery. Zaczynał jako project manager w Onecie, następnie spędził niemal dwa lata w ministerstwie cyfryzacji, by jeszcze później zająć się marketingiem TVN24, TVN Style i TVN Turbo. Tego ostatniego kanału ostatecznie został szefem. Wprowadzał też na rynek kanał TVN Warszawa. Rok temu, jako członkiem zarządu ws. digital& e-commerce TVN, zrezygnował z pracy po 16 latach w stacji. „Lata pracy w TVN były dla mnie niezwykle inspirujące. To wspaniała firma i ludzie, którym szczególnie chcę podziękować. Moje plany zawodowe idą inną drogą i cieszę się na nowe cyfrowe wyzwania”, żegnał się tymi słowami, nie zdradzając bezpośrednio, co będzie robił.

Żona mocno wspierała pana Macieja w decyzji. „16 lat to kawał życia. Podsumowania zostawiam Tobie, kochany Mężu. Jestem z Ciebie dumna. Najlepiej wiem, ile serca zostawiłeś w tym miejscu. A teraz: Hajda! Do przodu!”, pisała w sieci Anna Kalczyńska.

Czytaj także: Anna Kalczyńska na intymnym zdjęciu z córką. „Dziecko dorasta, a mama nadal jak nastolatka”

Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska mąż
Fot. BOLESLAW WALEDZIAK/REPORTER

Maciej Maciejowski prywatnie. Dzieci, żona, czas wolny

Przypomnijmy, że Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski poznali się w pracy. Ulubienica widzów była wtedy reporterką TVN24, a jej przyszły mąż pracował w reklamie. Jedno zawodowe zapytanie połączyło ich na zawsze. „Los sprawił, że pewnego dnia zjawiła się w moim gabinecie ze służbową sprawą. Podobno mocno się zaczerwieniłem. (uśmiech) Dla mnie to nic dziwnego, że poznaliśmy się w pracy. Stacja TVN była wtedy firmą rodzinną, spędzaliśmy tam wszyscy dużo czasu, nie byliśmy jedyną parą. Nie kryliśmy się z uczuciem, choć myślę, że nasze błyskawiczne zejście się wcale nie wróżyło trwałego związku”, pisał pan Maciej w Twoim Stylu.

Pół roku później para wyjechała w podróż kabrioletem po wybrzeżu Kalifornii. To właśnie tam zakochani pierwsze raz mocno się pokłócili, ale też i… zaręczyli! W 2011 zostali z kolei pierwszy raz rodzicami. Dziś wychowują aż trojkę pociech: Jana, Hannę i Krystynę. Opieka nad całą gromadką nie zawsze była łatwa. Dziennikarka wspominała w wywiadach, że jej małżeństwo przechodziło nawet kryzys.

Czytaj także: Anna Kalczyńska zadała mamie kilka pytań przed naszą kamerą. Przy jednym pojawiły się łzy...

Dziś, gdy dzieci podrosły, wszystko się zmieniło. „Odzyskaliśmy siebie jako partnerzy. Myślę, że staliśmy się dorosłymi nastolatkami. Chodzimy na koncerty, podróżujemy, żeglujemy. Lubimy umawiać się z przyjaciółmi. Pamiętamy o randkach we dwoje”, opowiadała Anna Kalczyńska w Pani.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska mąż
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.