Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
Z OSTATNIEJ CHWILI

Anna Dereszowska znów została mamą! Aktorka opublikowała niecodzienne zdjęcie maleństwa

„Od początku bojowo nastawione". Syn czy córka?

Rafał Kowalski 14 listopada 2021 14:33
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko! Radosną informacją podzieliła się z fanami chwilę temu. Przypomnijmy, że artystka jest już mamą  13-letniej Leny (z poprzedniego związku) oraz 7-letniego Maksa, który jest owocem jej miłości z aktualnym partnerem Danielem Duniakiem. Szczęśliwi rodzice cieszą się kolejnym potomkiem.

Anna Dereszowska urodziła drugiego syna. Zdjęcie dziecka

Słowami „Witaj Świecie” i emotikoną z szerokim uśmiechem Anna Dereszowska poinformowała fanów o tym, że została mamą po raz trzeci. Obok wpisu pojawiło się zdjęcie maleńkiego chłopca, którego rączki ułożyły się tak, że wystawia środkowy palec.

Wielu internautów – w nawiązaniu do trudów otaczającej nas rzeczywistości... - uznało ten gest za warty odnotowania: „Gratuluję, już kruszyna wie co to za świat”; „Haha, to na wiadomość, że urodził się w Polsce - totalnie rozumiem”, „Od początku bojowo nastawiony”, to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy.

Zobacz też: Anna Dereszowska o patchworkowej rodzinie: „Im dłużej jesteśmy razem, tym relacje wewnątrz naszej paczki są lepsze”

Dołączamy do gratulacji.

Anna Dereszowska - jak się czuła w ciąży?

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące były dla gwiazdy pełne radości, ale i stresu. Wszystko przez budowę domu na Mazurach. Choć jest to marzenie Anny Dereszowskiej, pilnowanie pełnego kłopotów i opóźnień remontu w czasie ciąży to nie najlepsze połączenie. „Ania i Daniel zawsze marzyli, by mieć więcej kontaktu z naturą i mieszkać w tak pięknym miejscu. Ich dom we wsi Ławki już stoi. Wymaga wykończenia i wyposażenia wnętrz. Niebawem zamieszka w nim cała, pięcioosobowa rodzina”, zapowiadał tygodnik Na Żywo.

Sama aktorka z mniejszym entuzjazmem opowiadała o towarzyszących jej emocjach. „Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. Love my job i actress life i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji, gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40 procent tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce), Ludzik jest ok, lekarze mówią "jest ok". Ale psychiczne jestem wykończona”, żaliła się ulubienica publiczności we wrześniu. „Budowa domu na odległość (ponad 3 godziny drogi) to nie jest czas, który sprzyja życiu rodzinnemu...”, dodała na Instagramie.

Mamy nadzieję, że teraz dla całej rodziny nadszedł czas spokoju, miłości i bycia razem. Tylko! I nareszcie! 

Przypominamy także: Anna Dereszowska w trzeciej ciąży. Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu

Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.