Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
Z OSTATNIEJ CHWILI

Anna Dereszowska znów została mamą! Aktorka opublikowała niecodzienne zdjęcie maleństwa

„Od początku bojowo nastawione". Syn czy córka?

Rafał Kowalski 14 listopada 2021 14:33
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko! Radosną informacją podzieliła się z fanami chwilę temu. Przypomnijmy, że artystka jest już mamą  13-letniej Leny (z poprzedniego związku) oraz 7-letniego Maksa, który jest owocem jej miłości z aktualnym partnerem Danielem Duniakiem. Szczęśliwi rodzice cieszą się kolejnym potomkiem.

Anna Dereszowska urodziła drugiego syna. Zdjęcie dziecka

Słowami „Witaj Świecie” i emotikoną z szerokim uśmiechem Anna Dereszowska poinformowała fanów o tym, że została mamą po raz trzeci. Obok wpisu pojawiło się zdjęcie maleńkiego chłopca, którego rączki ułożyły się tak, że wystawia środkowy palec.

Wielu internautów – w nawiązaniu do trudów otaczającej nas rzeczywistości... - uznało ten gest za warty odnotowania: „Gratuluję, już kruszyna wie co to za świat”; „Haha, to na wiadomość, że urodził się w Polsce - totalnie rozumiem”, „Od początku bojowo nastawiony”, to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy.

Zobacz też: Anna Dereszowska o patchworkowej rodzinie: „Im dłużej jesteśmy razem, tym relacje wewnątrz naszej paczki są lepsze”

Dołączamy do gratulacji.

Anna Dereszowska - jak się czuła w ciąży?

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące były dla gwiazdy pełne radości, ale i stresu. Wszystko przez budowę domu na Mazurach. Choć jest to marzenie Anny Dereszowskiej, pilnowanie pełnego kłopotów i opóźnień remontu w czasie ciąży to nie najlepsze połączenie. „Ania i Daniel zawsze marzyli, by mieć więcej kontaktu z naturą i mieszkać w tak pięknym miejscu. Ich dom we wsi Ławki już stoi. Wymaga wykończenia i wyposażenia wnętrz. Niebawem zamieszka w nim cała, pięcioosobowa rodzina”, zapowiadał tygodnik Na Żywo.

Sama aktorka z mniejszym entuzjazmem opowiadała o towarzyszących jej emocjach. „Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. Love my job i actress life i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji, gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40 procent tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce), Ludzik jest ok, lekarze mówią "jest ok". Ale psychiczne jestem wykończona”, żaliła się ulubienica publiczności we wrześniu. „Budowa domu na odległość (ponad 3 godziny drogi) to nie jest czas, który sprzyja życiu rodzinnemu...”, dodała na Instagramie.

Mamy nadzieję, że teraz dla całej rodziny nadszedł czas spokoju, miłości i bycia razem. Tylko! I nareszcie! 

Przypominamy także: Anna Dereszowska w trzeciej ciąży. Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu

Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.