Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Dereszowska w trzeciej ciąży. Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu

„To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie”

Dorota Falkowska 5 lipca 2021 10:01
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Radosne wieści przekazała fanom na swoim profilu na Instagramie. Teraz po raz pierwszy podzieliła się odczuciami na temat swojej nowej sytuacji dla serwisu dziendobry.tvn.pl. 

Anna Dereszowska po raz pierwszy o trzeciej ciąży

Anna Dereszowska podzieliła się radosną nowiną o trzecim dziecku. Obecnie aktorka jest w związku z Danielem Duniakiem, z którym wychowują 6-letniego syna Maksa. Anna jest również mamą 13-letniej Leny, której ojcem jest Piotr Grabowski. Ostatnio Anna Dereszowska udzieliła wywiadu reporterowi serwisu dziendobry.tvn.pl, gdzie po raz pierwszy poruszyła temat ciąży. 

Anna Dereszowska bardzo szczerze przedstawiła nową sytuację, w której znalazła się z rodziną. Opowiedziała, jak się czuje oraz jak starsze dzieci zareagowały na pojawienie się kolejnej pociechy.

„To wspaniały czas, choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie” - wyznała Anna Dereszowska w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

„Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni - to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją” - dodała aktorka.

Zobacz także: Anna Dereszowska o patchworkowej rodzinie: „Im dłużej jesteśmy razem, tym relacje wewnątrz naszej paczki są lepsze”

Anna Dereszowska o najbliższych planach zawodowych 

Anna Dereszowska wyznała także, że jej obecny stan jest bardzo dobry, czuje się świetnie i ma wiele energii do pracy, więc w najbliższy czasie nie zamierza odpuszczać zawodowych planów. 

„Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii »Tajemnicy zawodowej«. Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy” - wyznała Anna Dereszowska.

Przeczytaj także: Anna Dereszowska o związku z partnerem: „Miałam obawy. Na szczęście znalazłam zrozumienie i miłość”

Życzymy wszystkiego dobrego!

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.