Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Dereszowska po raz trzeci zostanie mamą!

Radosne nowiny! Aktorka już wkrótce ma spodziewać się trzeciego dziecka 

Dorota Falkowska 24 czerwca 2021 21:01
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Dereszowska poza realizowaniem się jako aktorka na deskach teatru i przed kamerami, prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Gwiazda bardzo dba o swoją prywatność i nie lubi niepotrzebnie narażać swoich bliskich na medialny rozgłos. Ponad wszystko ceni sobie czas spędzony z rodziną, w którym poświęca uwagę dzieciom i partnerowi. Obecnie aktorka jest w związku z Danielem Duniakiem, z którym wychowują 6-letniego syna Maksa. Anna jest również mamą 13-letniej Leny, której ojcem jest Piotr Grabowski. 

Anna Dereszowska jest w ciąży

Aktorka wkrótce po raz trzeci będzie miała okazję sprawdzić się w roli mamy! Ania ma być obecnie w drugim trymestrze ciąży i póki co czuje się bardzo dobrze – jako pierwszy ogłosił tę informację portal „Pudelek”.

Według doniesień portalu, aktorka pracuje obecnie na planie popularnego serialu „Komisarz Mama”, wcielając się w rolę inspektor Patrycji Madalińskiej, ale póki co jej stan pozwala na pełną aktywność zawodową. Ciążowy brzuszek 40-latki nie jest na tym etapie widoczny, co pozwala na realizację zdjęć. 

„Zdjęcia do tej transzy serialu kończą się w połowie lipca, więc do tego czasu produkcji uda się kadrować ujęcia tak, żeby nie było widać ciążowego brzuszka. Potem planowana jest przerwa w zdjęciach, więc Ania trafiła z ciążą idealnie. Wróci akurat na nagrania kolejnej transzy, które będą miały miejsce już po porodzie”, zdradził informator „Pudelka”. 

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka

Chwilę potem Plejada poprosiła aktorkę o komentarz w sprawie doniesień o ciąży: 

Ja już tyle razy w mediach byłam w ciąży, że nie będę się do tego odnosiła. A jak pani chce mi gratulować, to można gratulować” – powiedziała Anna Dereszowska.

Po tej rozmowie aktorka postanowiła oficjalnie ogłosić radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie. A zatem to już oficjalne: Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostaną wkrótce rodzicami!

Serdecznie gratulujemy! 

Czytaj też: Anna Dereszowska o patchworkowej rodzinie: „Im dłużej jesteśmy razem, tym relacje wewnątrz naszej paczki są lepsze”

Anna Dereszowska jest w ciąży
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.