Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Dereszowska po raz trzeci zostanie mamą!

Radosne nowiny! Aktorka już wkrótce ma spodziewać się trzeciego dziecka 

Dorota Falkowska 24 czerwca 2021 21:01
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Dereszowska poza realizowaniem się jako aktorka na deskach teatru i przed kamerami, prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Gwiazda bardzo dba o swoją prywatność i nie lubi niepotrzebnie narażać swoich bliskich na medialny rozgłos. Ponad wszystko ceni sobie czas spędzony z rodziną, w którym poświęca uwagę dzieciom i partnerowi. Obecnie aktorka jest w związku z Danielem Duniakiem, z którym wychowują 6-letniego syna Maksa. Anna jest również mamą 13-letniej Leny, której ojcem jest Piotr Grabowski. 

Anna Dereszowska jest w ciąży

Aktorka wkrótce po raz trzeci będzie miała okazję sprawdzić się w roli mamy! Ania ma być obecnie w drugim trymestrze ciąży i póki co czuje się bardzo dobrze – jako pierwszy ogłosił tę informację portal „Pudelek”.

Według doniesień portalu, aktorka pracuje obecnie na planie popularnego serialu „Komisarz Mama”, wcielając się w rolę inspektor Patrycji Madalińskiej, ale póki co jej stan pozwala na pełną aktywność zawodową. Ciążowy brzuszek 40-latki nie jest na tym etapie widoczny, co pozwala na realizację zdjęć. 

„Zdjęcia do tej transzy serialu kończą się w połowie lipca, więc do tego czasu produkcji uda się kadrować ujęcia tak, żeby nie było widać ciążowego brzuszka. Potem planowana jest przerwa w zdjęciach, więc Ania trafiła z ciążą idealnie. Wróci akurat na nagrania kolejnej transzy, które będą miały miejsce już po porodzie”, zdradził informator „Pudelka”. 

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka

Chwilę potem Plejada poprosiła aktorkę o komentarz w sprawie doniesień o ciąży: 

Ja już tyle razy w mediach byłam w ciąży, że nie będę się do tego odnosiła. A jak pani chce mi gratulować, to można gratulować” – powiedziała Anna Dereszowska.

Po tej rozmowie aktorka postanowiła oficjalnie ogłosić radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie. A zatem to już oficjalne: Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostaną wkrótce rodzicami!

Serdecznie gratulujemy! 

Czytaj też: Anna Dereszowska o patchworkowej rodzinie: „Im dłużej jesteśmy razem, tym relacje wewnątrz naszej paczki są lepsze”

Anna Dereszowska jest w ciąży
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.