Anja Rubik na Majorce
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anja Rubik tłumaczy się za swoje słowa o Terry’m Richardsonie: „Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam”

Weronika Kostyra 27 października 2017 16:45
Anja Rubik na Majorce
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Publiczna dyskusja dotycząca molestowania seksualnego w show-biznesie robi się coraz bardziej gorąca. Swoje zdanie wypowiadają zarówno gwiazdy, jak i zwykli ludzie. Wyrażają współczucie i udzielają wsparcia osobom poszkodowanym i starają się nagłośnić problem między innymi za pomocą akcji #metoo. Codziennie słyszymy nowe głosy w sprawie. Jak się okazuje, łatwo też o nieporozumienia.

Anja Rubik wyjaśnia nieporozumienie

Wczoraj Internet obiegła kontrowersyjna wypowiedź Anji Rubik. Modelka jest znana z walki o prawa kobiet i aktywność we wszelkich akcjach społecznych. Zdziwieniem był udzielony przez nią dwa lata temu wywiad. Jej wypowiedź można było zrozumieć jako próbę obrony fotografa Terry’ego Richardsona oskarżonego przez wiele modelek o molestowanie. Dzisiaj Anja Rubik przeprasza za nieporozumienie i wyjaśnia swoje słowa sprzed dwóch lat:

Molestowanie seksualne jest czymś, czego nie można akceptować i się na to zgadzać. Udzielając wywiadu Pani Magdzie Mołek kilka lat temu, niefortunnie wypowiedziałam się w ten sposób. Mówiłam wtedy z myślą o sobie, ponieważ nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja na szczęście. Nie zdawałam sobie wtedy sprawy z wagi i kontekstu moich słów oraz problemu. Żałuję swojej wypowiedzi i na szczęście w chwili obecnej jestem mądrzejsza i mam większa wiedzę na ten temat. Od dawna próbuje jak najlepiej pomoc w zwalczaniu tego typu sytuacji. Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam, tłumaczy modelka.

Zobacz także: „Wiele dziewczyn sobie na to pozwala i to nie jest tak do końca jego wina”. Anja Rubik staje w obronie Terry’ego Richardsona, fotografa oskarżonego o molestowanie!

Zobacz także: Anja Rubik będzie uczyła Polaków seksu! Archipelag gwiazd, osobiste wyznania, sekrety alkowy i...

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.