Anja Rubik na Majorce
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anja Rubik tłumaczy się za swoje słowa o Terry’m Richardsonie: „Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam”

Weronika Kostyra 27 października 2017 16:45
Anja Rubik na Majorce
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Publiczna dyskusja dotycząca molestowania seksualnego w show-biznesie robi się coraz bardziej gorąca. Swoje zdanie wypowiadają zarówno gwiazdy, jak i zwykli ludzie. Wyrażają współczucie i udzielają wsparcia osobom poszkodowanym i starają się nagłośnić problem między innymi za pomocą akcji #metoo. Codziennie słyszymy nowe głosy w sprawie. Jak się okazuje, łatwo też o nieporozumienia.

Anja Rubik wyjaśnia nieporozumienie

Wczoraj Internet obiegła kontrowersyjna wypowiedź Anji Rubik. Modelka jest znana z walki o prawa kobiet i aktywność we wszelkich akcjach społecznych. Zdziwieniem był udzielony przez nią dwa lata temu wywiad. Jej wypowiedź można było zrozumieć jako próbę obrony fotografa Terry’ego Richardsona oskarżonego przez wiele modelek o molestowanie. Dzisiaj Anja Rubik przeprasza za nieporozumienie i wyjaśnia swoje słowa sprzed dwóch lat:

Molestowanie seksualne jest czymś, czego nie można akceptować i się na to zgadzać. Udzielając wywiadu Pani Magdzie Mołek kilka lat temu, niefortunnie wypowiedziałam się w ten sposób. Mówiłam wtedy z myślą o sobie, ponieważ nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja na szczęście. Nie zdawałam sobie wtedy sprawy z wagi i kontekstu moich słów oraz problemu. Żałuję swojej wypowiedzi i na szczęście w chwili obecnej jestem mądrzejsza i mam większa wiedzę na ten temat. Od dawna próbuje jak najlepiej pomoc w zwalczaniu tego typu sytuacji. Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam, tłumaczy modelka.

Zobacz także: „Wiele dziewczyn sobie na to pozwala i to nie jest tak do końca jego wina”. Anja Rubik staje w obronie Terry’ego Richardsona, fotografa oskarżonego o molestowanie!

Zobacz także: Anja Rubik będzie uczyła Polaków seksu! Archipelag gwiazd, osobiste wyznania, sekrety alkowy i...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.