Anita Lipnicka, Anita Grey
Fot. instagram@anita.lipnicka
O NICH JEST GŁOŚNO

Anita Lipnicka: „Miłość sprawiła, że zmieniłam nazwisko

Wiecie jak teraz się nazywa?

Monika Katarzyna Krupska 5 czerwca 2018 12:46
Anita Lipnicka, Anita Grey
Fot. instagram@anita.lipnicka

Jej poprzedni związek był bardzo medialny, więc o nowym nie mówi dużo. Gdy trzy lata temu ponownie związała się z Brytyjczykiem, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Rok później w 2016 roku Anita Lipnicka wyszła za mąż za artystę multimedialnego, Marka Graya. „Miłość sprawiła, że zmieniłam nazwisko”, wyznała na antenie Dzień Dobry TVN artystka. Dodała, że stare nazwisko pozostawia i będzie służyło, jako pseudonim artystyczny. Co więcej wiemy o tym związku? 

Anita Lipnicka i Mark Gray: jak się poznali?

„Poznaliśmy się bardzo przypadkiem. To jest nasza słodka tajemnica. To naprawdę była sznasa jedna na milion”, wyznała Anita Lipnicka w porannym programie. Dodała, że jako małżonka czuje się „bardzo komfortowo” i zupełnie nie spodziewała się tego. 

Więcej piosenkarka opowiedziała w najnowszej Pani. „Nagle w moim życiu wszystko zaczęło się układać. Zmieniłam zespół, otworzyłam się na ludzi, nabrałam większej pewności siebie”, mówiła. Dodała, że przysięgła sobie już nigdy więcej nie związać się z Brytyjczykiem, a już zdecydowanie z nim nie pracować. Stało się jednak inaczej, Mark stworzył dla niej animację do singla Ptasiek i zaprojektował okładkę nowego albumu. „Klip stał się testem naszej znajomości, bo kłóciliśmy się ostro”, wyznała artystka. 

Mark jest dwa lata młodszy od Anity. Posiada cechy, których ona potrzebuje. Jest pomocny, wyrozumiały i opiekuńczy. Przyjaciele pary podkreślają, że tworzą idealną patchworkową rodzinę. „Przy nim odmłodniałam. Wcześniej ciągle się starałam, aby dotrzymać kroku drugiej stronie, teraz, przy Marku, wyluzowałam”, powiedziała gwiazda. 

Anita Lipnicka i Mark Gray: gdzie mieszkają po ślubie? Czy mają dzieci?

Po cichym i skromnym ślubie na greckiej wyspie - Hydra, Mark przeprowadził się dla ukochanej do Polski. Jego dzieci - syn i córka - zamieszkały z matką w Wielkiej Brytanii. Zapytany w Dzień Dobry TVN o krytykujące jego postawę komentarze, Mark zaprzeczył, aby robił coś niestosownego. „Widuję się z nimi, nie zostawiłem ich samych, nieustannie latamy do Anglii. Dla nich to jest dobra okazja, aby się usamodzielnić, one są już starsze nie potrzebują mnie wcale. To nie są małe dzieci, to są młodzi dorośli”, powiedział Gray. 

7 czerwca odbędzie się pierwsza wystawa Marka w Polsce. Mąż Lipnickiej chce, aby Polacy poznali jego sztukę. „Pracuję na całym świecie, mam wielkie szczęście, że ludzie chcą, abym takie coś robił”, powiedział w porannym programie. „Na tej wystawie jestem ja jako artysta i sztuka robiona na zamówienie dla ludzi”, dodał. Wystawę Rock 'n' roll for the eyes będzie można oglądać do 22 czerwca w stolicy.  

Anita Lipnicka, Mark Grey
Fot. Facebook/AnitaLipnicka

Anita Lipnicka, Mark Grey
Fot. Facebook/AnitaLipnicka

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.