Angelina Jolie o Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie bankrutuje? Aktorka popadła w duże kłopoty finansowe...

Wszystko przez rozstanie z Bradem Pittem

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 19:53
Angelina Jolie o Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Szóstka dzieci i jedenaście lat stażu nie wystarczyły, by przeżyć ze sobą resztę życia. Angelina Jolie i Brad Pitt od dwóch lat nie są już razem. Od tego czasu między kochankami toczy się walka o dzieci i pieniądze. Pierwsza rozprawa rozwodowa została wyznaczona na grudnia. Batalia o pieniądze będzie zacięta z dwóch powodów. Po pierwsze zakochani nigdy nie podpisali intercyzy, a po drugie Angelina właśnie zaczęła mieć problemy finansowe.

Jaką fortunę ma Angelina Jolie? Czy zbankrutuje?

Angelina Jolie po rozstaniu z aktorem miała na swoim koncie około miliony dolarów. To ogromna fortuna, ale gwiazda łatwą ręką wydała już połowę tej kwoty! Zagraniczne media tłumaczą, że pieniądze poszły w największej części na finansowanie własnej fundacji i innych charytatywnych akcji humanitarnych. Jolie na swojej głowie ma także wynagrodzenia dla pracowników i wolontariuszy. Przypomnijmy, że odkąd Brad Pitt rozstał się z żoną, nie wpłacił na konto fundacji którą wspólnie założyli nawet złotówki.

Fortuna aktorki topnieje w tak dużym tempie, że wymarzony zakup domu w Londynie postanowiła odłożyć na później. Podobnie źle sytuacja ma się z pałacem w Kambodży, który gwiazda chciała wyremontować. Niestety, na razie nie ma na to gotówki. Zagraniczne media podają, że posiadłość zaczyna przypominać ruinę. Te same portale twierdzą nawet, że Jolie postanowiła pożyczyć pieniądze od swojego kochanka, który jest miliarderem...

Mamy nadzieję, że Angelina niedługo ustosunkuje się do wszystkich informacji, ponieważ część z nich brzmi naprawdę przerażająco i wręcz nieprawdopodobnie. Przed aktorką teraz trudny czas, ale wierzymy, że wszyscy – ona, Brad i dzieci – wyjdą z rozwodu zwycięsko.  

Angelina Jolie z córką Vivienne
Fot. Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

allONS_allONS_Pitt Jolie (21).jpg
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?