Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aneta Kręglicka zareagowała na krytyczne komentarze na temat jej figury

„Szanuję swój organizm i nie robię mu krzywdy. Dojrzała kobieta może wyglądać szczupło”

Olga Figaszewska 29 czerwca 2021 17:02
Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aneta Kręglicka spędza wakacje na wyspie Mykonos. Była Miss Świata dzieli się z obserwatorami pięknymi kadrami z wyjazdu. Zachwycają nie tylko niesamowite krajobrazy, a przede wszystkim sama gwiazda. Wielbiciele są pod ogromnym wrażeniem świetnej formy Anety Kręglickiej. Znalazły się jednak osoby, które skrytykowały jej wygląd i uważają, że 56-letnia była Miss Świata jest zbyt szczupła. Gwiazda miała już dość powtarzających się uszczypliwości pod jej postami i szybko zareagowała.

Aneta Kręglicka o swojej figurze. Była Miss Świata odpowiada złośliwym internautom

Aneta Kręglicka wielokrotnie zdradzała sekret swojej idealnej figury. Była Miss Świata kocha sport i nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. Nie rezygnuje także z dobrej kuchni. Chociaż już dawno nie zajmuje się modelingiem, to cały czas fanki zachwycają się jej zjawiskową sylwetką. Niedawno na profilu gwiazdy pojawiło się kilka wakacyjnych kadrów, na których pozuje w stroju kąpielowym.

 

Zobacz też: Wachowicz, Kręglicka, Sworowska szczerze o modelingu. Co im dała uroda, a czego pozbawiła?

Aneta Kręglicka apeluje do obserwatorów o tolerancję

Jedna z najpiękniejszych Polek wprawiła fanów w osłupienie swoją formą. Wśród pozytywnych komentarzy i komplementów dało się dostrzec także te, których autorzy sugerowali, że gwiazda jest zbyt szczupła. Niektórzy internauci stwierdzili, że Aneta Kręglicka dba o linię kosztem zdrowia. Była Miss Świata i bizneswoman chcąc raz na zawsze wyjaśnić tę kwestię, opublikowała na Instagramie post.

„Moich stałych obserwatorów trochę już znam i wiem, że są taktowni. Inni, którzy tu wpadają na chwilę z portali internetowych, niestety mniej. I dzisiaj głównie informacja dla tych drugich, zatroskanych moim zdrowiem i konfabulujących na jego temat. Jestem zdrową i szczęśliwą kobietą. Chyba w najlepszym momencie swojego życia. Dojrzałą i niezależną. Nie słuchającą już „dobrych rad”, szczególnie od obcych i bardzo „życzliwych” mi osób, sugerujących z grzywką czy bez, z uśmiechem czy nie, szczupła czy może lepiej grubsza itp. itd.”, zaczęła Aneta Kręglicka.

W dalszej części podkreśliła: „Już w 1991 roku założyłam fundację i przez lata promowałam zdrowy styl życia (kto nie wie, niech poczyta o moich imprezach sportowych ABK 10K - marszobiegach, turniejach tenisowych, turniejach koszykówki, imprezach hipicznych). Zdrowe odżywianie i ruch od zawsze jest moją codziennością, a nie desperacją w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Szanuję swój organizm i nie robię mu krzywdy. Może dlatego do tej pory nie miałam żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Wszelkie insynuacje na ten temat są więc nieprawdziwe. Gdyby było inaczej mówiłabym o tym głośno, bo choroba nie jest dla mnie tematem wstydliwym. Niech się wstydzą Ci, co kłamią”, dodała gwiazda.

Aneta Kręglicka zaapelowała o tolerancję i wolność. Była Miss podkreśliła, by ludzie nie przejmowali się ocenami innych osób, tylko skupiły swoje myśli na zdrowiu i budowaniu swojego szczęścia. Trudno się nie zgodzić z Anetą Kręglicką. 

„W naszym świecie jest miejsce dla szczupłych i otyłych, dla wszystkich. A temat tolerancji jest obecnie szczególnie aktualny. Bądźcie więc tolerancyjni, bo to wraca. Bądźcie też body positive w obydwie strony. Owszem, tak szczupło może wyglądać dojrzała kobieta, która nie stosuje heroicznych diet, bo ma taką genetykę, zdrowo je, uprawia regularnie sport, choć nie jest sportsmenką i która nie spędza całego swojego życia w gabinetach kosmetycznych, bo nie musi i nawet nie ma na to czasu. Dbajcie mądrze o siebie, naśladujcie pozytywne wzorce, nie powielajcie fałszywych informacji i miejcie więcej wiary w ludzi. Tych wszystkich, którzy już ją mają, pozdrawiam wakacyjnie”, zakończyła była Miss Świata.  

Sprawdź też: Co Aneta Kręglicka zrobiła z suknią ślubną i jak dba o buty…

 

Aneta Kręglicka w granatowej sukience na motorówce
Fot. Marek Straszewski

Aneta Kręglicka w sesji VIVY!, 2009 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.