Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
O tym się mówi!

Andrzej Piaseczny ma wyjątkową relację z mamą Anny Przybylskiej

"To jest prawdziwa przyjaźń

Aleksandra Frankowska 29 sierpnia 2023 10:51
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Sopot to miasto, które co roku przyciąga tłumy melomanów, pragnących posłuchać największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku Sopot Festival zauroczył nas nie tylko znakomitymi występami, ale również wyjątkowymi wyznaniami artystów, które dotykają serca. Takim momentem była rozmowa z Andrzejem Piasecznym, który podzielił się z nami swoimi refleksjami na temat przyjaźni, rodziny oraz przyszłości.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Piaseczny zaatakowany przez TVP. Na tapet wzięto jego słowa z festiwalu w Sopocie

Andrzej Piaseczny o przyjaźni z mamą Anny Przybylskiej

Piaseczny, znany z takich przebojów jak "Budzikom śmierć" czy "Prawie do nieba", zawsze był otwarty na rozmowę o bliskich mu osobach. Tym razem postanowił opowiedzieć o swojej wyjątkowej relacji z Krystyną Przybylską, mamą Anny Przybylskiej. Mimo że nie mieli okazji się spotkać podczas festiwalu, artysta podkreślił, jak ważna jest dla niego ich przyjaźń: "Nie widziałem się z Krysią, dlatego że przyjechałem wczoraj o północy. Nie zobaczę się tym razem, ale widujemy się dosyć często. Ta pamięć rodzinna jest więcej niż kultywowana. U nas to jest naprawdę prawdziwa przyjaźń".

Andrzej Piaseczny, Krystyna Przybylska, Uroczysta premiera filmu Ania, 5.10.2022
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Andrzej Piaseczny, Krystyna Przybylska, Uroczysta premiera filmu Ania, 5.10.2022

Nie można jednak zapomnieć o tym, jak ważna jest dla Piasecznego rodzina. Wspomnienia i wartości rodzinne są dla niego podstawą życia. "Rodzina to jest wartość. Można się z tym nie zgadzać albo można to wykrzywiać, tak jak niektóre partie polityczne. Uważam, że rodzina to jest wartość, tylko w sercu, a nie na pokaz".

Piaseczny o planach na przyszłość

A co przyniesie przyszłość dla tego uzdolnionego artysty? Piaseczny zdradził, że szykuje coś specjalnego dla swoich fanów - płytę świąteczną. "Od pewnego czasu przygotowujemy płytę pod tytułem "Jeszcze zanim święta". Będzie to płyta z piosenkami świątecznymi. Są one już znane, ale będą w niezwykłej oprawię. Będą one tylko z gitarą klasyczną. Więc będzie to bardzo delikatny, zwiewny album, który - mam nadzieję - nada się do tego, aby go przy okazji świąt gdzieś tam włączyć i nawet troszkę zapętlić".

Andrzej Piaseczny, Anna Przybylska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

CZYTAJ TEŻ: Mieszka z partnerem na wsi, planują ślub. Andrzej Piaseczny wyznał, jak na jego związek reagują sąsiedzi

Nie możemy doczekać się, co przyniesie nam najbliższa przyszłość w karierze Piasecznego. Jedno jest pewne: jego muzyczna pasja i autentyczność nigdy nie przestaną nas fascynować. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.