jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Z ŻYCIA GWIAZD

Mieszka z partnerem na wsi, planują ślub. Andrzej Piaseczny wyznał, jak na jego związek reagują sąsiedzi

„Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać", zaczął

Karol Sowa 14 sierpnia 2023 20:56
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Szczegóły dotyczące życia uczuciowego Andrzeja Piasecznego od samego początku wzbudzały zainteresowanie mediów i fanów. Muzyk jednak wiele tajemnic zachowywał dla siebie. Do czasu... W 2021 roku słynny wokalista dokonał coming outu. Niedługo potem zdradził, że jest w szczęśliwym związku z tajemniczym mężczyzną, z którym mieszka w małej miejscowości. Jak na ich związek reagują sąsiedzi?

Jak sąsiedzi reagują na związek Andrzeja Piasecznego?

Jakiś czas temu piosenkarz wyznał, że nie mieszka w Warszawie, ponieważ nie czuje się w niej w pełni anonimowo. Okazuje się, że on i jego ukochany znaleźli swój azyl w niewielkiej wsi niedaleko Kielc. Oboje czują się tam bardzo komfortowo. Co więcej, nie spotkali się jeszcze z nieprzyjemnymi komentarzami. „Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji", mówił w rozmowie z Wprost.

CZYTAJ TEŻCórka Macieja Dowbora i Joanny Koroniewksiej skończyła 14 lat. Na urodzinach w Hiszpanii pojawił się niespodziewany gość

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny szczerze o ślubie ze swoim partnerem

Co więcej, zakochani planują również stanąć na ślubnym kobiercu. Czekają jednak, aż w Polsce małżeństwa jednopłciowe będą w pełni legalne. „Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy", dodał muzyk w tej samej rozmowie. 

Obecnie Andrzej Piaseczny musi się wstrzymać ze ślubem. „Miłość nie zna granic, ale granice państwa znają. W Czechach jest to sprawa zwykła. Jedzie się do Niemiec, do Szwecji, wszędzie jest to rzecz normalna. U nas niestety jest to sytuacja geopolityczna. Jeśli ktoś opowiada bzdury, to trzeba go załatwiać miłością. Wznoszenie miecza nie daje niczego innego poza wojną”, mówił w rozmowie z Kingą Burzyńską. Wierzy jednak, że niebawem tajemniczemu partnerowi będzie przyrzekać miłość i wierność. „Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy”, kontynuował.

Piosenkarzowi i jego najbliższym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dorota Szelągowska gorzko o rozstaniu z Adamem Sztabą. „To był najbardziej bolesny moment w moim życiu"

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.