Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
o tym jest głośno

Andrzej Piaseczny zaatakowany przez TVP. Na tapet wzięto jego słowa z festiwalu w Sopocie

Wyciekły prywatne nagrania z domu wokalisty

Redakcja VIVA! 29 sierpnia 2023 09:03
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

W programach "Jak oni kłamią" TVP od jakiegoś czasu przeprowadzane są ataki na konkurencyjną stację TVN. W najnowszym wydaniu wspomnianego programu dostało się gwiazdom festiwalu w Sopocie, w tym Andrzejowi Piasecznemu. Puszczono prywatne nagrania z domu gwiazdora, które jakiś czas temu przypadkowo wyciekły do sieci.

TVP atakuje TVP. Dostało się Andrzejowi Piasecznemu

W poniedziałkowym odcinku "Jak oni kłamią" mówiono m.in. o tegorocznym festiwalu w Sopocie. Wydarzenie zakończyło się kilka dni temu, lecz temat nadal jest gorący. Redakcja programu zebrała liczne wypowiedzi gwiazd, które zachęcały ludzi do zagłosowania w październikowych wyborach.

Jednak to wypowiedzi Andrzeja Piasecznego poświęcono najwięcej uwagi i czasu antenowego. "Namawiam wszystkich do tego, żeby nie pozostawiali decyzji o swoim życiu komuś innemu" — ogłosił muzyk przed kamerami TVN. Konkurencyjna stacja nie pozostała obojętna na te słowa, a prowadzący program uderzył bezpośrednio w muzyka.

Fot. Żródło: https://www.tvp.info/

"Pokazaliśmy państwu wcześniej kilka profrekwencyjnych wypowiedzi artystów, w tym Andrzeja Piasecznego. To dla pełnego obrazu uzupełnijmy jeszcze naszą relację o fragment innej imprezy z jego udziałem" — oznajmił prezenter. Po tych słowach na ekranie wyświetlono nagranie z prywatnej imprezy, które swego czasu wyciekło do sieci. Widać na nim wokalistę i jego bliskich (m.in. Majka Jeżowska), którzy otwarcie sprzeciwiają się partii rządzącej. Po tej sytuacji Andrzej Piaseczny stracił posadę trenera w "The Voice of Poland".

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Był gwiazdą Festiwalu w Sopocie, jego dom płonąłMiałem go ubezpieczyć w tym tygodniu…”

Zaatakowano również reporterkę Faktów, Arletę Zalewską, która kilka dni temu zamieściła w sieci wpis z fragmentem zawierającym wypowiedzi gwiazd ze wspomnianego wydarzenia. "Pani Zalewska, przepraszam, wciskała swój kit we wpisie umieszczonym na portalu społecznościowym. To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia taka agitacja zaprzyjaźnionych celebrytów.  Tym muzyczno-politycznym akcentem i manipulacją kończymy program", podsumował prezenter.  

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.