The Voice Senior: Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Witold Paszt
Fot. Natasza Młudzik / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Majewska skomentowała zwolnienie Piaska z TVP: "Ja bardzo żałuję, ogromnie żałuję..." 

Andrzej był "klejem" naszego jury, wyznała piosenkarka

Dorota Falkowska 24 sierpnia 2021 09:01
The Voice Senior: Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Witold Paszt
Fot. Natasza Młudzik / TVP

Popularna polska artystka, znana z takich przebojów jak "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Być kobietą" czy "Odkryjemy miłość nieznaną", w ostatnich latach zaprezentowała się również fanom w roli jurorki programu "The Voice Senior".

To podczas tego nowego doświadczenia zawodowego, Alicja Majewska poznała się bliżej z Andrzejem Piasecznym. Artyści z miejsca bardzo się polubili.  Jednak od nowego sezonu piosenkarz nie zasiądzie już w jury programu. Już wcześniej pojawiły się plotki, że produkcja nie przedłuży kontraktu z Andrzejem Piasecznym, przewidywał to nawet sam artysta tuż po dokonaniu coming outu.

Alicja Majewska o odejściu Andrzeja Piasecznego z "The Voice Senior"

Alicja Majewska skomentowała zwolnienie piosenkarza z TVP w rozmowie z Plejada.pl

"Ja bardzo żałuję, ogromnie żałuję, że Andrzeja nie będzie. Andrzej jest świetnym facetem, świetnym jurorem, artystą i był "klejem" naszego jury. Zresztą wieloletnim jurorem w różnych programach. Polubiliśmy się bardzo. Niedawno dopiero została sfinalizowana kolacja, którą Andrzej przygotował. Poprosił mnie, abym towarzyszyła mu podczas spotkania z państwem, którzy przekazali 40 tys. zł. na WOŚP" - wyznała Alicja Majewska.

Artystka w tej samej rozmowie podkreśliła również, co sądzi o mieszaniu polityki i kultury: 

"Polityka nie powinna mieć żadnego wpływu na to, co się dzieje w kulturze, w rozrywce i wielu jeszcze innych dziedzinach naszego życia". 

W jury "The Voice Senior" zasiądzie m.in. Maryla Rodowicz. Andrzej Piaseczny przyjął z kolei propozycję dołączenia do grona jurorów programu "Taniec z gwiazdami". 

Zobacz także: „The Voice Senior” powraca! Show stawia na zmiany. Nazwiska trenerów mogą zaskoczyć!

Jurorzy The Voice Senior 2, Alicja Majewska
Fot. Natasza Młudzik / TVP / materiał prasowy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.