The Voice Senior nowa edycja: kto zajmie fotele trenerskie?
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

„The Voice Senior” powraca! Show stawia na zmiany. Nazwiska trenerów mogą zaskoczyć!

Kto sprawdzi się w tej roli?

Ksenia Krasko 18 sierpnia 2021 11:08
The Voice Senior nowa edycja: kto zajmie fotele trenerskie?
Fot. AKPA

Program „The Voice Senior” cieszy się sporą popularnością, dlatego informacja o tym, że wraca na ekrany, cieszy wielbicieli tego formatu. Przed nami trzecia edycja rozśpiewanego show, które wyłoni talenty wśród osób w wieku powyżej sześćdziesięciu lat. Równie spore emocje wzbudza skład trenerski, a już wcześniej zapowiedziano, że nastąpią w nim zmiany. Potwierdzono, że produkcja nie przedłuży kontraktu z Andrzejem Piasecznym, a teraz ujawniono, kto przejmie jego fotel i kto jeszcze wypróbuje swoich sił w nowej roli.

„The Voice Senior” nowa edycja - kto odszedł z trenerów?

Na jurorskich fotelach „The Voice Senior” zasiadali Urszula Dudziak i Marek Piekarczyk (w pierwszej edycji), Izabela Trojanowska i Witold Paszt (w drugiej edycji), oraz Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny (w obu edycjach). Jest już pewne, że „Piasek” nie pojawi się w nowej odsłonie programu. Kto zajmie jego miejsce?

Zobacz: Tomasz Kammel o zwolnieniu Piaska z „The Voice” po coming oucie. Zaskakujące słowa! Takiego komentarza mało kto się spodziewał

The Voice Senior nowa edycja: kto zajmie fotele trenerskie?
Fot. AKPA

Nowi trenerzy „The Voice Senior”

Do Alicji Majewskiej i Witolda Paszta dołączą dwie nowe gwiazdy – w roli trenerów trzeciej edycji „The Voice Senior” sprawdzą się Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski, wcześniej trener „The Voice of Poland”. Tym samym okazało się, że z formatu odeszła Izabela Trojanowska. Show poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji lubianego programu zwyciężyły Siostry Szydłowskie, a drugą wygrała Barbara Parzeczewska.

Nagrania trzeciej edycji „The Voice Senior” już ruszyły! Będziecie oglądać? 

Zmiany w The Voice Senior. Nowy skład trenerów
Fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Senior - nowa edycja. Kiedy premiera?
Fot. Jan Bogacz / TVP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?