Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś spędziła Sylwestra z ukochanym?!

Gwiazda podzieliła się z fanami wymownym zdjęciem!

REDAKCJA VIVA! 1 stycznia 2020 11:51
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś jest zakochana? Aktorka nie komentuje wydarzeń ze swojego życia prywatnego. Ale tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czy to ukochany gwiazdy? Fani dostrzegli na dłoni Alicji Bachledy-Curuś imponujący pierścionek. ,,Czy to zaręczynowy?", pytają fani. 

Alicja Bachleda-Curuś zakochana? 

Od kilku miesięcy media rozpisują się na temat uczuciowego życia Alicji Bachledy-Curuś. Gwiazda ostrożnie lokuje swoje uczucia. Aktorka była związana z Colinem Farrellem. Wspólnie doczekali się synka. Po kilku latach gwiazdę zaczęto łączyć z Marcinem Gortatem. Teraz okazuje się, że gwiazda znalazła szczęście u boku innego mężczyzny.

Niedawno pojawiły się plotki, że para jest już po zaręczynach. Czy najnowsze zdjęcie opublikowane przez gwiazdę właśnie to potwierdza? Alicja Bachleda-Curuś na koniec roku postanowiła złożyć fanom życzenia.

,,Happy New Year! Szcześliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem! #happynewyear #szczesliwegonowegoroku #2020 🎇", napisała aktorka. 

W tle widać tajemniczego mężczyznę. Ale to pierścionek na palcu gwiazdy przykuł zainteresowanie internautów. ,,Czy ja dobrze widzę na Twoim palcu pierścionek zaręczynowy?", zainteresowała się jedna z fanek. 

Alicja Bachleda-Curuś jeszcze nie udzieliła odpowiedzi na to pytanie.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.