Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś spędziła Sylwestra z ukochanym?!

Gwiazda podzieliła się z fanami wymownym zdjęciem!

REDAKCJA VIVA! 1 stycznia 2020 11:51
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś jest zakochana? Aktorka nie komentuje wydarzeń ze swojego życia prywatnego. Ale tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czy to ukochany gwiazdy? Fani dostrzegli na dłoni Alicji Bachledy-Curuś imponujący pierścionek. ,,Czy to zaręczynowy?", pytają fani. 

Alicja Bachleda-Curuś zakochana? 

Od kilku miesięcy media rozpisują się na temat uczuciowego życia Alicji Bachledy-Curuś. Gwiazda ostrożnie lokuje swoje uczucia. Aktorka była związana z Colinem Farrellem. Wspólnie doczekali się synka. Po kilku latach gwiazdę zaczęto łączyć z Marcinem Gortatem. Teraz okazuje się, że gwiazda znalazła szczęście u boku innego mężczyzny.

Niedawno pojawiły się plotki, że para jest już po zaręczynach. Czy najnowsze zdjęcie opublikowane przez gwiazdę właśnie to potwierdza? Alicja Bachleda-Curuś na koniec roku postanowiła złożyć fanom życzenia.

,,Happy New Year! Szcześliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem! #happynewyear #szczesliwegonowegoroku #2020 🎇", napisała aktorka. 

W tle widać tajemniczego mężczyznę. Ale to pierścionek na palcu gwiazdy przykuł zainteresowanie internautów. ,,Czy ja dobrze widzę na Twoim palcu pierścionek zaręczynowy?", zainteresowała się jedna z fanek. 

Alicja Bachleda-Curuś jeszcze nie udzieliła odpowiedzi na to pytanie.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.