GettyImages-1473070519 Henry Tadeusz Farrell, Colin Farrell, Oscary marzec 2023
Fot. Mike Coppola/Getty Images
o tym się mówi

Alicja Bachleda-Curuś pochodzi z majętnej rodziny. Jej 15-letni syn nie odstaje od reszty, zgromadził na koncie pokaźną kwotę

Ta suma robi wrażenie!

Marcjanna Maryszewska 22 lutego 2024 07:40
GettyImages-1473070519 Henry Tadeusz Farrell, Colin Farrell, Oscary marzec 2023
Fot. Mike Coppola/Getty Images

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwijała swoją karierę zawodową. Pochodząca z majętnej rodziny aktorka ma również syna, owoc związku z Colinem Farrellem. Henry Tadeusz niedługo skończy piętnaście lat, a już może pochwalić się gigantycznym majątkiem!

Syn Alicji Bachledy-Curuś jest milionerem. Ma pokaźny majątek

Choć Alicja Bachleda-Curuś nie zrobiła zawrotnej kariery w Hollywood, swego czasu i tak mówił o niej cały świat. Wszystko po tym, jak na jaw wyszedł jej związek ze znanym aktorem Colinem Farrellem. Choć relacja nie przetrwała, byłych partnerów już na zawsze połączył ich wspólny syn, Henry Tadeusz. Ma on niespełna piętnaście lat, żyje z dala od medialnego szumu, a rodzice bardzo dbają o jego prywatność. Rok temu z kolei zaliczył występ na rozdaniu Oscarów u boku znanego taty, i okazał się absolutną gwiazdą wydarzenia! 

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, 95. gala rozdania Oscarów 2023

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, 95. gala rozdania Oscarów 2023
Fot. Mike Coppola/Getty Images

Poza pewnymi wyjątkami Henry żyje jak przeciętny nastolatek. Jednak według ekspertów portalu Shownews.pl jest on już... milionerem! "Mimo że Henry nie gra w żadnych filmach i wiedzie życie przeciętnego nastolatka, to jego majątek jest wyceniony na sumę w wysokości miliona dolarów" — oceniono w wypowiedzi dla serwisu. W przypadku jego mamy sprawa wygląda dość podobnie. Z kolei ojciec chłopca może pochwalić się dużo większą sumą — aktor najprawdopodobniej zgromadził na koncie blisko 80 milionów dolarów.

Alicja Bachleda-Curuś pochodzi z majętnej rodziny

Nie jest tajemnicą, że Alicja Bachleda-Curuś ma bardzo bogatych krewnych, a ich rodzinny majątek wyceniany jest na ponad miliard złotych. Tuż przed wojną byli w posiadaniu ziem na terenie Zakopanego — obecnie mają ponad 100 nieruchomości w Polsce i za granicą. Majątek ojca aktorki wyceniono na około 100 milionów złotych. Mężczyzna pracował w Meksyku jako geolog, a pod koniec lat 90. XX wieku i na początku XXI wieku był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Środowiska i Głównym Geologiem Kraju. Pracował również w Najwyższej Izbie Kontroli.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Na ekranie nie darzą się sympatią. Jakie relacje łączą prywatnie odtwórców Kargula i Pawlaka?

Stryj Bachledy-Curuś to z kolei były burmistrz Zakopanego. Adam Bachleda-Curuś jest ojcem synów: Adama, Alberta, Andrzeja i Antoniego, którzy określani są mianem "książąt podhalańskich". Cała piątka prowadzi dochodową spółkę Bachleda Investment Group. Ich ojciec posiada kilka luksusowych hoteli w Zakopanem oraz pasaż handlowy na Krupówkach.  

Alicja Bachleda-Curuś, 07.07.2017

Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.